Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is több énetek van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is több énetek van?

Figyelt kérdés
Nekem igen. Alapjában véve normális vagyok, de néha előjön az az énem, amivel üldözöm a pasikat. :D Ilyenkor cinikus, akadékoskodó vagyok, csípős beszólásaim vannak, ironizálok, egyszóval egy köcsög vagyok. :D De én igazából élvezem ezt a részem is, szeretek vitatkozni, észérvekkel persze, de lealázni másokat, ha nekem van igazam, de sokan nem veszik fel a kesztyűt... Pedig olyan izgalmas egy jó vita!
2014. ápr. 17. 23:32
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Jaj egyem meg akkor én most.. Jaj bocsánat nem tudtam !! Majom !! Én mem akkarok vitázni csak tudod meg szeretném neked mutatni hogy milyen köcsögnek lenni !! Majom!!
2014. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Egy veszekedés úgy igazságos, ha a felek azonos szinten állnak. Mivel azonban jelentős mennyiségű agysejt elveszítésére lenne szükségem ahhoz, hogy ez teljesüljön, inkább elutasítanám ezt az értelmetlen és felesleges veszekedést. Majd ha lesz normálos témád, akkor szólj!
2014. ápr. 17. 23:51
 13/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az a vita és vitatkozás közti különbség. (23:46)

Ne tessék úgy inzultálni a népet, hogy maga sem tudja a szavak jelentését!

No nem akarlak én lealázni... ;-)

2014. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Óóhhh milyen sok okos ember létezik ! Majmok !!
2014. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Kedves majom neke már nincs mit vesztened az agyadból !!Majom
2014. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Kedves #14 szépálmokat ;)
2014. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, én úgy tanultam, hogy a veszekedés és a vitatkozás egy égy ugyanaz.
2014. ápr. 17. 23:59
 18/48 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen énem. Ez általában akkor jön elő, mikor egy csaj ezt csinálja, és utána röhögök a markomba, hogy mennyire hagyta magát átverni. Természetesen ezek után mindig jön a sírás-rívás, hogy a "pasik milyen szemetek", abba véletlenül sem gondol bele senki, hogy lehet, hogy maga provokálja ki, neadjisten maga keresi ezt a viselkedést. Bár eredetileg nem ebben a kontextusban hangott el, de igaz, hogy az ember morális kentaur.
2014. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
*és
2014. ápr. 17. 23:59
 20/48 anonim ***** válasza:
Majom "egy és ugyan az" így pontosabb és nagyon nem mert a vita pl:MEG CSALÁS 1:FÉLNEK VAN IGAZA vitatkozás 2 ember vitázik mert mind 2 félnek meg van a saját mesélni valója !! !MAJOM !! Hát ezt sem tudod jaj !!
2014. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!