Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is hasonlóképp fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is hasonlóképp fiúk, nektek hiányzik a régi énetek?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég kb. egy-másfél éve émg pozitívabban gondoltam az esélyeimre, mindig vártam, hogy újra menjek a buszhoz, reménykedve, hogy szemez majd velem egy lány végre, minden egyes nap ez ment, volt is időnként, hogy szemeztek velem lányok, de többnyire észre sem vettek, mégis olyan jó érzés volt, elhittem, hogy talán mégsem vagoyk olyan ronda fiú, mint gondoltam és lehet nekem is valaha barátnőm. Viszont mára már semmi sem lelkesít, utálok emberek közé is menni, úgy érzem mindjárt belém köt valaki és kigúnyol a külsőm miatt, már nem is szemeznek velem úgy a lányok vagy csak nagy ritkán, ha történik is szemezés, akkor sem leszek tőle lelkes, inkább bemesélem, hogy tuti ronda vagoyk és ezért nézett vagy simítgatta a haját. Valahogy eltűnt a pozitív hozzáállás, talán lehetséges, hogy a sok facebookos és személyes elutasítások az okai ennek, de mindegy is, hiányzik a régi vidámabb énem, aki még elhitte, hogy neki is van joga barátnőhöz, mert nem is olyan csúnya, ma meg már szégyellem, hogy tetszenek a lányok, mert olyan kis csúnyának érzem magam, úgy érzem egy lánynak sem kellek.
2013. márc. 5. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csúnya vagy! :( plasztikai sebészhez menj vagy egy kis önbizalom erősítő tréningre, hogy ne gondolj ilyeneket magadról. a szépség és a csúnyaság is relatív. ha nem teszed olyan magasra a mércét, akkor biztosan találhatsz magadnak lányt. ismerkedj, menj emberek közé és ne mesélj be magadnak ilyeneket. ne sajnáltasd magad, mert attól nem lesz jobb semmi.
2013. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,az ember fejlődik,van hogy visszafelé...De attól függetlenül,a dolgok,amik történtek,azoktól lettél az,aki vagy.Én is .Hát,nem akarok változni már,vissza se.
2013. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csúnya egyed vagyok, és? Ha nem kellesz,hát nem kellesz.
2013. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!