Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le ezt a félénkséget? Nem akarom ezzel tönkretenni a kapcsolatunkat 16/L

Figyelt kérdés
mindig is félénk voltam és kicsit tartottam a fiúktól.. most van egy barátom akit nagyon szeretek.. 1 hónapja járunk és csók is csak ritkán van köztünk mert annyira félek hogy elrontom és csalódást okozok neki. ma elmondta nekem hogy úgy érzi nem szeretem és nem törődök vele eleget... szeretnék ezen változtatni de néha még megölelni se merem nehogy valamit rosszul csináljak :(
2014. ápr. 18. 11:46
 1/3 PearlDiver ***** válasza:

Mondd el neki, hogy félénk vagy, tartasz attól hogy elrontasz valamit, de annyira szereted hogy ezen felülemelkedsz és felszabadultan, boldogan akarsz vele együtt lenni. A bizalom tudja oldani a gátlásokat. De amit nem is tud, azon hogy tudna segíteni?

A szorongásod sokkal rosszabb, mint ha épp nem úgy mozgatod a nyelved, ahogy azt eltervezted :) A puding próbája az evés! És a puding is megromlik, ha csak takargatod és néha belenyalsz :P

24F

2014. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fényember ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem is beszéd meg vele.Mond meg neki hogy te nagyon szereted, csak félsz attól hogy ha valamit rosszul csinálsz akkor elveszíted.(még "bókolsz" is neki ezzel,hisz jelzed hogy szereted).Amúgy is, aki igazán szeret az úgy is szeretni fog ha még nem is éppen úgy csókolsz mint egy "profi".Bíz benne! :)

2014. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele - tudom, ahhoz is kell ám bátorság -, mert így tényleg az jön le neki, hogy nem szereted. Ne félj, hisz szeret, meg fogja érteni (még boldog is lesz, ha megosztod vele ezeket).
2014. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!