Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hannibal vagy Dexter a jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hannibal vagy Dexter a jobb sorozat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 14:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
Dexterből csak az első évadot néztem, jó de annyira nem jött be mint most a Hannibál, imádom *.* :D
2014. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Imádtam a Dextert, de már vége, a vége pedig nem tetszett. Viszont a Hannibalt még jobban imádom :)
2014. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Dextert befejeztem és kezdtem is a Hannibalt.

Karaktereket figyelembe véve evidens, hogy Hannibal egy sokkal vonzóbb karakter. Meg merem kockáztatni, hogy a világ legérdekesebb és intelligensebb karaktere.


A sorozatot figyelembe véve pedig ott is a Hannibal nyert. Dexterből készült 8 évad amiből az első 4 volt jó csak, és egy elképesztően gyenge befelyezés. Addig Hannibalból készült 3 évad, amik igaz, hogy vontatottabbak voltak és a 3. évad eleje unalmas, de mégsem fordult át erőltetettségbe, emellett teremtett egy magábaszippantó hangulatot és a befejező részétől pedig még most is kiráz a hideg, annyira jó.

2016. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!