Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincsen kivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincsen kivel?

Figyelt kérdés

Mostanába vágyat érzem, hogy valakivel legyek. Ez eléggé érthetetlen lehet, de talán így érthetö lesz.


15 éves leszek (lány). Volt már sok barátom, de egyikkel/egyikben sem találtam meg azt, amit kerestem. Most szintén tetszik egy fiú, akit meg szeretnék szerezni, és meg is tudnám, mert ö is szeret, de úgy érzem, nem tudna "kielégíteni" érzelmileg. Arra vágyom, hogy valaki mellettem legyen, szeressen tiszta szívböl, átöleljen, megcsókoljon, és éreztesse velem, hogy fontos vagyok neki. Hogy néha mellém feküdjön, vagy együtt aludjunk, és simogasson. Annyira hiányzik a szeretet:( Talàn azért van, mert a szüleim nem tudnak velem foglalkozni úgy, mint egy normális emberrel, mert amióta kiderült, hogy gerincferdülésem van, úgy bànnak velem, mint egy kitagadottt, nyomorék emberrel. Mit tegyek? Mi adhatná nekem meg az örömöt, hogy ezeket, amiket leírtam, átérezhessem?:(



2014. ápr. 18. 19:16
 1/4 Grim13 ***** válasza:
egy srác aki szeret, az kéne neked, azt meg csak a normálisabbja között találod nem a páváknál... majd találsz valakit, az idő megoldja
2014. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért vannak még olyan fiúk, akik ugyanerre végynak. Akiknek nem olyan lány kell, aki csak a lábát tudja széttenni, hanem akit lehet szeretni.
2014. ápr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha türelmesen és kitartóan keresel, biztos találsz. De ne a leghangosabb, legbunkóbb falu fenegyerekét szemeldd ki. Ez nem annyiból áll, hogy odamegyek és megkérdezem járunk-e. Türelem.
2014. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ilyen fiú vagyok...(14) ha gondolod írj priviben (csak beszélgetni ;D)
2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!