Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhetek neki, ha a társaságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki, ha a társaságomban zavarban van, de a haverjaival pedig nagyszájú?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel együtt járunk délutánonként szakkörre. Azt tapasztaltam, hogy amikor a szemembe néz, és én is az övé, szinte azonnal fel vagy oldalra pillant (néha pedig le), miközben még felém fordul. Néhányszor előfordul, hogy a szája is szétnyílik. A haverjaival nagyszájú, de velem sehogy sem tud kommunikálni. Vagy én, vagy ő vagyunk zavarban. Előfordult, hogy én beszélek hozzá, ő meg nem néz rám, hanem lesüti a szemét, de azért nevet vagy mosolyog azon, amit mondok. Egyébként társasági ember, nagyon sokan szeretik. Nem tudom, hogy azért csinálja, mert nem kedvel vagy azért, mert tetszem neki... Szerintetek?
2014. ápr. 18. 19:58
 1/2 A kérdező kommentje:
és én is az övébe*, bocsánat, gépelési hiba :)
2014. ápr. 18. 19:59
 2/2 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban
2014. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!