Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A művészek (nők) ribancok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művészek (nők) ribancok?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem, hogy a filmeken is ők olyan elvontak. Meg sok köztük a bisex és a leszbi.
2009. dec. 22. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás, van köztük sok példás családanya is.
2009. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok is, de minden szakmában így van, tényleg nem lehet általánosítani. A híres embereknél ez sokszor reklám, sokszor önpusztítás, mert nem tudják feldolgozni a sikert. Sokszor így akarnak kitűnni a többi közül.
2009. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem minden művészben van valami torzulás. Például én max. művészkezdeménynek nevezem magam, de egyszerűen azért írok, mert magam ellen küzdök. És így legyőzhetem azt az énem, aki elől menekülök.
2009. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
attól mert valaki biszex vagy leszbi, ribanc lesz?:D érdekes párhuzam.
2009. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ez általánositás. tagja vok egy szinészcsoportnak, és a két vezető csaj, és mind a kettőnek van gyereke, családja, és egyáltalán nem ribancok.
2009. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én festek, rajzolok, varrok , divattervezek, stb...

Nem nevezném magam ribancnak,bár hajtana a vérem,ha hagynám.De nem hagyom.Sem bi sem leszbi nem vagyok.Ismerek 1-2 művészt,és bizony sokan közülük érdekes lelkivilágnak örvendenek(pont ezért különlegesek az átlagembernek),de a legtöbbjük mindenféle sztárallürtől mentes ember.Inkább a "celebek" akikre te gondolsz.De köztük sokan nem hiszem,hogy bármiféle művészit is alkottak volna.

2009. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ribancok, de tényleg sok köztük a leszbi/biszex, nem tudom, miért.
2009. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért fontos megérteni hogy a művészet nem egy külön szakma, amelyik művész így tekint rá az nem is az... hanem csak tetteti :D egyébként meg jól mondta valaki előttem, te a tipikus celebekre gondolsz akik ugyancsak nem művészek hanem csak sikerhajhászok... (persze van átfedés a 2 közt) ha az igazi művészeket nézzük akkor lehet tényleg komolyabb lelki "torzulás?" (ez mondjuk nézőpont kérdése) de leginkább az értékrend sajátossága okozhatja ezeket a dolgokat :D hiszen... a művészek sokkal szabadabban vannak engedve mint egy átlag ember.
2009. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nézzükcsak..talán ha azok az emberek akiket művészeknek hívunk ugyanolyanok lennének mint a többi ember vagyis nem lenne valami torzulás vagy valami másság a világukban talán nemis tudnának olyan varázslatos dolgokat alkotni:) én például rajzolok...és vannak némi eltorzulásaim amik han me lennének akkor nemtudnék mit rajzolni:D de amúgy ha nem is mind a legtöbb művész "elvont"
2009. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
21:06 - konkrétan falod a fütyit, mint kacsa a nokedlit?
2009. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!