Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.

Kamaszkorom óta borzasztóan gátlásos voltam, soha nem voltam megelégedve magammal.

Nagyon kövér gyerek voltam, egy nap aztán erőt vettem magamon, és egy jó 30 kg-ot fogytam.

Semmi nem változott, így sem tudtam feloldódni, nem éreztem jól magam ennek ellenére sem.

Ehhez társult hozzá, hogy aztán egy nap engem is elért a péniszkomplexus, és ez máig is kísér, néha már problémát okoz a mindennapokban is, mert nem tudok másra figyelni.

És tulajdonképpen a külvilágtól való teljes elzárkózást választottam, vagyis talán ezzel védekeztem.

Amit pedig nem vettem észre, hogy mennek az évek, és már 21 éves leszek.

Borzasztóan bánt minden, én is szeretnék szerelmes lenni, szeretnék kapcsolatot.

De a korombeli lányok (egyébként teljesen természetesen) már a tapasztaltabb srácokat keresik, így ez még egy mínusz számomra.

A méret 14-14,5/3,8.

Bocsánat ha valakit idegesítenek az efféle történetek, de már nem is nagyon tudom mit kezdjek magammal.

Köszönöm a normális hangvételű válaszokat.


2014. ápr. 18. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
En is így vagyok tesó.Nem idegesítesz senkit sem!130 kg voltam,most 85...Valtozott valami?????????????/Semmi......Csak ki használnak :/
2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi évesen azért már gáz ezen rágódni, hogy mekkora. Gondolj bele, úgy ismerkedik a férfi, hogy a pötsét előrántja és mutogatja mekkora? Akkora baromság a mérettel foglalkozni ... Meg amelyik csajnak az számít az olyan is ... Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ennyi. Amelyik csajnak meg nem tetszik az mehet a pi...ba. Nem kell ezen görcsölni.
2014. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
erre találták fel a prostikat, őket csak a pénzed érdekli.
2014. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem úgy jár ismerkedni senki, hogy a péniszmérettel kezdi.

Csak én nagyon hamar megszeretem azt, aki egy kicsit is törődik velem, és félek, hogy ha szerelmes leszek a lányba, neki pedig nem elég a méretem, akkor mi lesz. Nem akarnám hogy neki rossz legyen, de nem hiszem el hogy magányosan kell élnem, amíg mások boldogok és élvezik a fiatalságukat...

2014. ápr. 18. 22:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Prosti? Minek? Nem a testi élvezetek érdekelnek engem, hanem egy bensőséges szerelmi kapcsolat.
2014. ápr. 18. 22:53
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Pénzzel, menő autóval van esélyed. Anélkül a semminél is kevesebb.


21:21, nem csak őket, a többit is. De prosti actually teljesít is érte, ráadásul feleannyiba sem kerül.

2014. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-os!

Ezt mi miatt gondolod így? Tapasztalat?

Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, én nem tudom mi lesz.

2014. ápr. 19. 00:04
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Részben tapasztalat, részben pedig logika. Ha egy nőnek udvarol alsó hangon is 10-15 pasas, naná hogy a legtehetősebbel, legjóképűbbel fog összejönni.
2014. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsónak: hát te el vagy tájolva, nemhogy 10-15 jó ha 5 pasi van akinek van mersze kezdeményezni a jobb csajoknál is, mert mindegyik mutatja kifelé mekkora férfi, belül meg pici fiúk akik nem mernek odamenni egy lányhoz, inkább járnak olyannal, aki rájuk mászik, és nekik alig kell tenni valamit, ez a gyik oldal meg amúgy is elferdít mindent, mert sokan csak nyavajogni járnak ide
2014. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: Egyetértek, a legtöbbjük nem mer vagy ha mer akkor eléggé gázul csinálja ... Ez a pénz buzéria meg hülyeség, a nagyobb baj az, hogy a csajok elhisznek mindent amit jó hallani, aztán sírnak, hogy át lettek verve ... Meg igazad van abban is, hogy mit rinyál itt mindenki. Agyam eldobom.
2014. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!