Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek szórakozott már lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek szórakozott már lány? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2 év után újra elkezdtem találkozgatni az exszemmel (lány), és jól érzem magam vele. Mivel nem tudtam, hányadán állok vele (barátkozunk? randizunk? mi ez most?) legutóbb "rámvetette" magát, és megcsókolt, hosszan csókolóztunk, majd elbúcsúztunk egymástól.

Smseztünk, kérdeztem, hogy mikor tudnánk találkozni, stb. ő kitért a válasz elől. rákérdeztem, hogy van-e kedve találkozni "van, persze", egyszerűen alig ér rá a hosszú hétvégén... és a legrosszabb, hogy nem igazán érzem a mondataiból, hogy lenne köztünk valami (a csók után).


Szerintetek rákérdezzek, hogy "most járunk?", vagy csak kérdezzek rá, hogy szórakozott-e velem a múltkor?

Nem az első barátnőm, de nem voltam még ilyen helyzetben soha, 28 év ide vagy oda. Tanács kellene. 28F


(u.i.komolyan nem tudom, hogy ha legközelebb találkozom vele, meg merjem-e csókolni, vagy csak az arcára adjak puszit köszönéskor... hihetetlen, máskor ez megy magától az első csók után, de most valamiért nem)


2014. ápr. 18. 23:09
 1/4 anonim válasza:

Én az ilyen "nőket" nem venném komolyan.

Egyértelmű hogy játszadozik veled, te írtad hogy kitér a válaszok elől.

Egyébként is, már egyszer megpróbáltad vele, és nem jött össze. Minek erőltetni? Keress mást, őt pedig felejtsd el.

2014. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt aki próbált szórakozni.

Közöltem vele, hogy nem volt rossz próbálkozás, tényleg nem...de annyira jó sem volt.

Aztán rácsuktam az MSNt, oszt mentem Tyrian 2000-t játszani.

2014. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki?
2014. ápr. 21. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
bizonytalanra én se alapoznék már. 2 év az nagyon sok idő. ha kitér a válaszadás alól és nem keres különösebben akkor hagynám.. :/
2014. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!