Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Felkèrt egy fiú, hogy legyek a pàrja szalagavatón. Kedvesen viselkedett velem ès aranyos volt, de nemrèg visszahallottam, hogy úgyis megdönt majd osztàlykiràndulàson. Nekem mondott olyat, hogy majd az ő baràtnője leszek egyszer úgyis.


Most akkor mi az igazsàg?



#vonzalom #kihasználàs
2013. szept. 17. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az van hogy tetszel neki ,de haverok között nem lehet érzelmekről beszélni, és játsza a kemény gyereket.

(SZERINTEM)

2013. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
húúúú, ebből véres szalagavató lesz
2013. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasom hogy szallagavató, és ahogy tovább olvasom visszakell olvasnom, hogy mi is, mert tisztára egy tini(14) történetet olvasnék... Azt hittem ilyen korban már érettebb gondolkodás van, de tévedtem...

Bocs nem lehordani akarlak, csak annyi, hogy szerintem elég béna duma: Huu egyszer úgyis a bnőm leszel, okés ez jópárévvel ezelőtt nagyon királyul hangzott, de most?!

Ezen kívül én már tuti odamentem volna a sráchoz, és megkérdeztem volna, hogy ez mégis ezmiez?? Jobb az elején tisztázni a dolgokat szerintem... Nah meg ha csak egy kiránduláson tud valaki megdönteni valakit, az is jól hangzik 16 évesen... Viszont egyrészt menőzésként, de képes beleéllni magát, így másrészt kezdheti komolyan is gondolni, amit kitervelt!

Mindenképp azt mondom, hogy ezt tisztázd vele... ;)

2013. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget:)

Rakerdeztem nala h ez megis mi volt es persze tagad:D o nem mondott ilyet o nemis tenne ilyet blabla:D

Borzalom igy keringozni:D

2013. szept. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!