Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem mindenki csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Nem öltözködök kihívóan, nem viselkedek k*rvásan, mégis mindenkinek csak arra kellek, hogy megd*gjon. Annyira szeretném, hogy valaki szeressen, úgy ahogy vagyok és amikor azt hiszem, hogy ez történik, kihasználnak. Tudom, naiv vagyok, de annyira szeretethiányom van, hogy nem bírom már. :(
2013. szept. 10. 23:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Sajnállak. :/

Hány éves vagy amúgy?

2013. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Mert rossz embereket fogtál ki.

Nem mindenki ilyen. Talán más módszerekkel/helyeken kéne ismerkedned.

2013. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Rossz heleyen vagy, rossz időben, és rossz emberek vesznek körül..
2013. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen könnyű Katit táncba vinni, ha ő is úgy akarja... :/
2013. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert neked sem a normális férfiak kellenek, hanem a kihaénnem bunkók. Az a nő, akit csak kihasználnak saját magát minősíti, mert nem tud normális partnert választani. Egy normális nőt nem lehet kihasználni, vagy nagyon, nagyon jó szinésznek kell hozzá lenni.
2013. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

nem mindig más a hibás 2-es.

meglehet a kérdező csinál szarul valamit. túlságosan adod a jégcsapkirálynő szerepet és ezért cserébe csak megdugni akarnak. nem vagy természetes, kedves, hanem távolságtartó....

2013. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Szeretet hiányod van? Miért nincs családod vagy barátaid akik szeretnek?
2013. szept. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
én meg nem sajnálom, m. nyilván egy hp.
2013. szept. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jut egy aprócska törtènet:


Villamossal mentem haza és a végállomáshoz értünk Volt ott két csaj, nagyon szépek, vonzóak voltak. Elkezdtek az emberek leszállni. Közel voltam az ajtóhoz, de nekem természetes, hogy előre engedem az embereket, mert így udvarias. Mit tesz isten, pont ezt a két csajt engedtem elsőnek előre. Mikor leszállok, az egyik szép nő tágrameredt szemmel hátrafordul és hangos felkiáltással azt mondja hogy: - jéé vannak rendes pasik?

Természetesen jól esett, mert nekem automatizmus, de egyből eszembe jutott, hogy te jó isten, milyen férfiakkal vannak ezek körülvéve, hogyha egy ilyen egyszerű dolog is ilyen furcsa nekik?


Ezzel csak azt akartam jelezni, hogy nagyon sok esetben a nők, egyszerűen elijesztik a 'jobb' embereket, maradnak az idióták, ők meg nem veszik ezt észre, mert nem tudnak a megszokott pasitömegen kívül nézni maguknak valakit. Természetesen a rendesebb pasik is próbálkoznak, csak nekik lassabb, mert rendesen akarkják csinálni, de általában addigra már rég lecsapott rájuk valami idióta.

2013. szept. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Csak egyszer világosítana már fel valaki arról hogy mi az hogy rendes pasi?

És vajon ezek a rendes pasik miért gondolják hogy jobbak és a nőknek inkább őket kellene választaniuk, mint az általunk nem rendesnek gondolt pasit?

2013. szept. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!