Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, ha szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, ha szeretsz valakit/szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem valakibe, akit szinte alig ismerek, mégis érzem, hogy sokat jelent nekem és talán ez kölcsönös is, de nem szeretnék semmit elsietni... Mit éreztek olynakor? Hogyan viselkedtek? Milyen hatással van rátok az a személy? Nemet és kort is írjatok. Köszi

2014. ápr. 19. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak rá tudsz gondolni! ha meglátod és a szemébe nézel pillangók repkednek a hasadba! stb.... Ezt érezni lehet
2014. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves voltam, amikor egy közös ismerősnél találkoztam egy fiúval. A tekintete, a megjelenése megragadott, nagyon szimpatikus volt. Kiderült, kölcsönös a szimpátia, egyre többet találkoztunk, ha nem találkozhattunk már három napig, az nagyon rossz volt. Semmi másra, senki másra nem tudtam gondolni, csak rá. Elgondolkoztam, ha valami baj érné, mit tennék? Rájöttem, hogy ha a sors úgy hozná, hogy csak egyikünk élhetné túl, azt választanám, hogy ő éljen tovább. Ha megölelt, megcsókolt, beleborzongtam, a szó legjobb értelmében. Másfél év múlva összeházasodtunk. Leéltünk együtt 39 évet,és a sors közbeszólt. Tavaly örökre itthagyott egy hosszú betegség után. Azt hittem, beleőrülök a hiányába. Ha megláttam a fényképét, ha szóbakerült a személye, említették a nevét, én sírva fakadtam még 8 hónap elteltével is. Azután jött egy régi ismerősöm, aki szintén tavaly özvegyült meg. Véletlenül találkoztunk. Aztán meglátogatott.Ültünk az asztalnál egymással szemben, és potyogtak a könnyeink. És rájöttünk, hogy jó együtt lenni. Jó megfogni egymás kezét. Erőt adtunk egymásnak, kezdett könnyebb lenni a magány elviselése. És rájöttünk, hogy nehéz elengedni egymás kezét. És ha két-három napig nem látjuk egymást, nagyon hiányzik a másik. Újra szerelmes lettem, közel a 60-hoz. És még egy másik fontos dolog: a szeretett társ illata. nem a parfümre gondolok, hanem csak úgy natúr a természetes illat. Ha bármi zavarót érzel most a kapcsolatotok kezdetén, az az évek folyamán szinte biztos, hogy erősödik, és ez a kapcsolat végét jelentheti.
2014. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Percenként várod az sms-ét, vele akarsz lenni esőben, hóban, a 3. VH-ban & ő az első, amit látni akarsz minden egyes reggel.
2014. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig keresed a társaságát, segítesz neki anélkül, hogy te elvárnád tőle :) Szép dolog a szerelem most épp én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te :)

Én amúgy mikor meglátom zavarba jövök, de ettől függetlenül meg próbálok értelmesen szólni hozzá/ és kérdezni tőle :D

21/ L

2014. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!