Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nem tudom mit tegyek?! Sok tanácsot könyörgöm!

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az egyik sulitársamba aki hol nagyon kedves hol kicsit bunkóbb (de akkor se nagyon) de fogalmam sincs mit gondolhat rólam annyit mondott jó velem beszélni. Nem keres mostanában amikor én keresem elvileg nem zavar vagy idegesítem csak nincs jó kedve mostanában. Nem tudom hogy írjak e neki vagy inkább hagyjam. Minden észrevételeteteket/gondolatotokat írjátok le nagyon nem tudom mi van.
2014. ápr. 17. 20:47
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi ha kicsit érthetetlen vagy összevissza van a szöveg. elég rosszul vagyok..
2014. ápr. 17. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok tanács. Tessék.
2014. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kössz
2014. ápr. 17. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy találkozna-e veled, és elmennétek e valamerre.(valami jó program, akár csak egy séta), ha időt szakit rád hogy randizzon veled, akkor biztos tetszel neki, ha hárit, hogy sajnos nem érek rá, akkor még bizonytalan a dolog, akkor még annyit rákérdezhetsz, hogy ha ráérsz majd szolj. De ha egyértelmüen mondja, hogy nem ér rá, akkor ne foglalkozz vele.
2014. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy hasonló történetem, nekem is tetszet az egyik osztálytársam, fél év óta nézegettük egymást, meg kis társaságban beszélgettünk is szünetekben, én már szerelmes is lettem bele, azt ugy jártam, hogy nem én tetszettem neki, hanem az egyik barátnőm, ilyenekre is legyél felkészülve lelkileg.
2014. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Apropózz neki. Ha látod, hogy nincs ínyére a dolog, hagyd.
2014. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy látod, rossz kedve van mostanában, és reméled, tudja, hogy veled bármiről dumálhat, ha ez segít.
2014. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érzékeltesd vele h szereted. Modjuk segíts neki többet vagy adj neki csokit ez csak példa. Sok sikert. Ja és hány éves vagy? 15/f
2014. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!