Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is így van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is így van ez?

Figyelt kérdés
Mintha még mindig gyerekként kezelnének otthon a szüleim és a nővérem is. Nincs beleszólásom semmibe. Még a cuccaim is kidobják, ha úgy ítélik meg, hogy az nekem úgyse kell. Kérdezés nélkül. És ugyanúgy a szobámba is bemennek, ha nem vagyok otthon. Külön a kopogásra is rá kellett szoktatnom, mert annyira gyökerek!

2014. ápr. 19. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ajtóm sincs xD
2014. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk irhatnal kort, nemet amugy nem nincs igy az en cuccaim azok az en cuccaim es tudjak nagyon jol hogy nem hagyom szo nelkul ha akar csak hozza nyulnak nem hogy ha meg ki is dobjak
2014. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok és qra unom már ezt! És bármilyen vita van, akkor is én nekem nem lehet önálló véleményem. Most is, hogy kiakadtam, megmondtam, hogy mi a bajom, reakció: hisztizek. Meg minek nekem az, amit azért dobtak ki, mert szerintük felesleges. És, nekik az a megbeszélés, ha én végül egyetértek az ő véleményükkel. Hülye zsarnokok.
2014. ápr. 19. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
21 evesen legyel egy kicsit hatarozottabb en 16 vagyok de tudjak mi a rend es igenis allj ki magadert mert ha te nem teszed mas nem fog es ha most nem teszed akkor mikor? ugyhogy gyerunk mondd meg nekik hogy mi van kiabalj veluk es utaljanak ha az kell ahhoz hogy megertsek hogy nem banhatnak veld ugy ahogy jol esik nekik! :))
2014. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi lenne ha elmennel onnan?! ugy a sajat eleted te iranyitanad..
2014. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23 bocsi nagyon faradt vagyok mar ><
2014. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 nagyon jol mondja ;)
2014. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennék, ha lenne miből. De nem találok munkát...
2014. ápr. 19. 23:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha meg ordibláok, nem érek el vele semmit. Akkor ráfogják, hogy hisztizek.
2014. ápr. 19. 23:13
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

Akkor ne ordibálj, csak szép higgadtan taglald a szempontjaidat, amíg fel nem fogják.

És ne hagyd abba a munkakeresést!

2014. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!