Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz lánnyal jöttem össze!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz lánnyal jöttem össze! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, ismerek egy lányt már 2 éve, és mint utólag kiderült, tavaly össze akart volna jönni velem de én azt a lányt választottam akit pont ő mutatott be nekem. Fél évig tartott de nagyon rossz kapcsolat volt, részvétem annak aki összejön vele.

Most viszont az előbbi lánynak van barátja, ezért nem tudok vele összejönni, bármennyire is szeretnék. Pedig ő mindíg is jobban tetszett nekem mint a volt barátnőm.

Elég nehéz ezt elviselni. Szerintetek mitévő legyek? Elmondjam neki amit ide is leírtam, vagy mit tegyek?

Tanácstalan vagyok.


2014. ápr. 19. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szívás, ez a vonat elment :D
2014. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Feri barátod erre annyit mondana, hogy: elkúrt@d
2014. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Edd meg, amit főztél. Ez a hajó már elúszott. Ne rondíts bele más kapcsolatába.
2014. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na jó, de elmondjam neki vagy ne? Nagyon nehéz ezt magamban tartanom.
2014. ápr. 19. 22:49
 5/11 anonim válasza:

ha tovább léppel és nem teszel semmit egész életedben rágódni fogsz hogy mi lett volna ha....

de mások kapcsolatába sem szép bele rondítani

tanács: figyeld meg hogy boldog e azzal a sráccal

ha igen akor hagyd

de mindenre van kis kapu pl: ha 100-ig szereted igazi szerelem akor tedd amit tenned kel :)

(szerelemben és háborúban mindent szabad)

2014. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg így felszedni, ha mástól el tudod szedni nagyon király érzés lehet, bár ha veled csinálják meg ugyanezt...
2014. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Látszólag jól megvannak. Bár csak egyszer láttam őket együtt 20 percen keresztül.

Viszont azt mondta hogy többször összevitatkoztak már és nem teljesen felhőtlen a kapcsolat.

2014. ápr. 19. 22:58
 8/11 anonim válasza:

érdekes :)

szerintem semmi kép ne hagyd mivel veled akart elsőnek össze jönni így vagy szánalomból jött vele össze vagy csak féltékenyé akart akar tenni

minden kép beszélj vele nem kel el mondanod amit érzel hanem tapintatosan kérdez rá hogy régen tényleg össze e akart veled jönni stb stb ha szereted ne hagyd a másik srác volna a helyzetedben ö már rég lépet volna sokat nem veszíthetsz

2014. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, igazad van! Azt hiszem körülírva rá fogok nála kérdezni hogy ő hogyan vélekedik a dologról.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. ápr. 19. 23:23
 10/11 anonim válasza:

nincs mit :)

bármi probléma van írj :)

2014. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!