Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » össze jöttem egy atléta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze jöttem egy atléta lánnyal, nagyon szép! , szeret nagyon, én is csak mivel sportos fizikuma van egy kicsit félek tőle! úgy érzem hogy egy tök alsó vagyok mellette. én is kezdjek kondizni vagy tornászni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Magad miatt kezdj.
2013. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de jó neked. én meg folyton azért szívok, mert olyan lusta barátnőim vannak, sosem akarnak eljönni velem hosszú gyalogtúrákra, bicajozni vagy futni a parkban. semmi ilyen :(
2013. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kondizni valaki nemegy csaj miatt kezd el hanem mert az az egészséges...

De javíts ki ha nem így van. De am tényleg gáz hogy ő jobb mint te,max gyorsaságban,futásban stb.-ben lehet jobb de ha erősebb is akkor egy kis nudli vagy fiam.

2013. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana,mert dobbantani fog,ebben biztos lehetsz.
2013. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!