Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Van akin segített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Van akin segített pszichológus elfogadni önmagát és elfogadtatni a helyzetet a környezetével?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem.

2014. ápr. 20. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem eléggé ritka. Valami más probléma miatt menj pszichológushoz, és lehet, ez is helyre fog állni.

F

2014. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem..megakart valtoztatni..segitek.
2014. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a budapesti máv kórházas vagyis ingyenes pszichológusról jókat hallottam, de az ismerős nem ilyen problémával kereste fel

nehezen fogadod el önmagad ezek szerint...hány éves vagy? tudja valaki, hogy leszbikus vagy? van kutyád/cicád/hörcsögöd/nyulad/aranyhalad akármid/akárkid?

a leszbikusság melyik "területével" van leginkább baj?

2014. ápr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21 vagyok. Pár legjobb barátom tudja rólam, hogy tetszenek a lányok és nincs is ezzel semmi bajuk, ugyanúgy szeretnek engem és elfogadnak. A családomban feljött a téma 1x és akkor abból csúnya veszekedés lett és a megértésük kicsike jelét se véltem felfedezni bennük. Azóta tabu téma ez. Nem merek kapcsolatot felvállani mert a hazudozásba bele vagyok fáradva és abba is hogy nem tehetem meg azt amit egy hetero a szerelmével az utcán v bhol közösségben.

A baj velem van. Én nem tudom kezelni ezt és segítség kellene. Ha tudtok ajánlanj jó pszichologust vagy akárkit aki ingyenes v megfizethető órabérű akkor annak örülnék.

2014. ápr. 21. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még otthon laksz...nekem apa rögtön elfogadta, anyának kellett 3-4 év...szóval kemény volt. De ezen mindenkinek át kell esni, mert utána sokkal jobb lesz. A hazudozás és képmutatás kibillent az egyensúlyodból :/
2014. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt találsz hozzáértő, melegeket támogató szakembert:


[link]


Ők kifejezetten ezzel foglalkoznak.

2014. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!