Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljam meg először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg először?

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam és lassan el fog jönni az idő.. attól félek, hogy túl nyálas lesz vagy valami:D mit tegyek ?:) 16/l

2014. ápr. 20. 18:48
 1/7 anonim válasza:
Majd jön magától, ösztönösen. Ne félj! ;)
2014. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól félek h túl nyálas lesz:) felteszem megcsókol akkor utána hogy reagáljak?D:
2014. ápr. 20. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
nyomd má el magad xddd ösztön azt kész :d
2014. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van! nem kell rá készülni! az úgy spontánan lesz jó :))
2014. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félek akkor is mert a fiú már smárolt :D amúgy szerintetek gáz h 16 évesen semmi nem volt?:)
2014. ápr. 20. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok (3.)

szerintem abszolút nem gáz. akkor kell,ha eljön a megfelelő idő,és olyannal akit szeretsz. nem kell azért,hogy "jajj,de gáz,hogy ennyi idősen nem csókolóztam,és most akkor keresek valakit",nem! akkor,amikor érzed! és ha a srác szeret,hiába csókolózott már,tudni fog "kezelni" és hidd el,hogy jó lesz :))

2014. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. ápr. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!