Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csókoljam meg először,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg először, úgy h ne vegye észre h még nem csináltam? (17/F)

Figyelt kérdés

Tudom,h már elegetek van ebből a kérdésből,de sokszor az írjátok,h majd vezet a másik,!DE! mi van akkor,ha én 17 vok a lány 14,ő tapasztaltabb és én még nem csináltam.Elméletileg nekem kéne vezetni őt,de nemtom hogy csináljam,mivel én vagyok a fiú nekem kell kezdeményezni.Hogy nézne az ki,hogy egy 3 évvel fiatalabb lány tanítja a fiút,vagy ő vezeti.

Meg mondani,meg nem merem,mert én lennék az első ilyen idős pasia és gondolom határozottságot vár tőlem és tapasztaltabbnak kéne lennem nála.:/


2009. aug. 24. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, csak hallgass az ösztönökre.:D Akkor lesz megfelelő a pillanat, amikor úgy érzed, h épp elég közel kerültetek már egymáshoz, és látod rajta, h ő is kívánja. Ha pedig ugyan így az ösztönökre hallgatsz, nem fogja észre venni, h neked ez az első, ha egyszerűen azt teszed ami neked jól esik, mert ez magabiztossága is utal. Mellesleg meg pár másodperc alatt összeázódtok, de szerintem ez minden pár első csókjánál igaz. Csak ügyesen és természetesen.;)
2009. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jah és 16/L, és bocsi a betűkihagyásokért, csak épp haldoklik a billentyűzet.-.-"
2009. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 voltam mikor először csókolóztam, a lány 14:) és ő smárolt le engem. én csak néztem mint hal a szatyorban, és megpróbáltam úszni az árral. Rá 1 hétre elmondtam neki, hogy ő volt az első, aztmondta nem lehetett észrevenni (tudom, hogy hazudik:D) de a lényeg a magabiztosság:)
2009. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
,,hal a szatyorban." (Y) :DDD
2009. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak egy sima szájrapuszi, ami azért hasonlítsona csókra, és mivel azt várja hogy megcsókold ez épp elég ahoz hogy visszacsókoljon és már dugja is a nyelvét!:P hmmm:D onnétól pedig menni fog! :)

és semmi gond, mert te kezdeményeztél, így belevaló csávó vagy, amit aztán értékelni fog!:D

2009. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itasd le, és akkor nem tűnik fel neki h béna vagy
2009. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!