Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ronda pasinak van egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda pasinak van egyáltalán esélye a szerelemre?

Figyelt kérdés
Mert én folyamatosan csak visszautasításokat kapok, és már egyáltalán nem vagyok fiatal, de még csak randim sem volt soha.

2014. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
hát esetleg ronda csajjal, de van
2014. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Persze nekem is van és a csajok bálványa vok
2014. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Engem még a csúnyább csajok is elutasítanak. Nincs olyan lány, aki miután látta a külsőm még szóba állna velem.
2014. ápr. 20. 21:58
 4/35 anonim ***** válasza:
ronda csajjal van - de most komolyan, ez is.. kinek ronda? valaki mindig szép valaki másnak, szóval.. ez így elég butuska kérdés.
2014. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Öcsém persze, hogy van. Akár a legjobb nőket is megszerezheted. :D
2014. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
4: Csak az a baj, hogy én minden lány szerint undorítóan ocsmány vagyok. Eddig még egy ellenvéleménnyel sem találkoztam.
2014. ápr. 20. 21:59
 7/35 anonim ***** válasza:

van esélyed? van.


lépj túl a múlton. mindig fel kell állnod és le kell porolnod magad.

2014. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
7: Ezt már rengetegszer megcsináltam. Csak az a baj, hogy mindig ugyan az van, amint egy lány meglátja a külsőmet, minjárt undorodni kezd tőlem. Ez alól nincs kivétel.
2014. ápr. 20. 22:01
 9/35 anonim ***** válasza:
ha igényes vagy magadra, nincs az a "ronda" ember, aki nem kellene senkinek.
2014. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 Hanariko ***** válasza:
Küldenél privátban egy képet? Nem kiröhögni akarlak vagy ilyesmi, de már tudni szeretném mennyire is lehet ronda az, aki tényleg ennyire rondának írja le magát. Sztm tuti nem ennyire drámai, mint gondolod.
2014. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!