Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha barátnőm, ha magas vagyok, izmos, de RONDA az arcom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és igazság szerint rohadtul unom már az egészet.Nem volt még barátnőm,mert b_szottul ronda arcom van.Próbáltam már többféle hajat,de semmi eredmény,az egyik rosszabbul állt,mint a másik.Egy az,hogy csúnya az arcom alapból,másrészt sokkal fiatalabbnak is nézek ki a koromnál,karikásak a szemeim(örökletes,SEMMIT nem lehet ellene tenni),gyakran bőrhibák jelennek meg rajta,amit nagyon nehéz eltüntetni,nagyok és kicsit elállóak a füleim,magas a homlokom stb. stb. stb. igazából napokig lehetne sorolni,de a lényeg:egyszerűen nem tetszem a csajoknak.Hiába nőttem 190cm magasra,edzettem sokat az izmosodásért,öltözködök divatosan és rendkívül igényes is vagyok magamra,de semmi,az arcom mindent tönkretesz.

Egyszerűen nem hiszem el,hogy minden csaj ilyen arcközpontú,utálom a helyzetet amiben vagyok!


2014. ápr. 20. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz, ne add fel. Nekem eddig csupa ronda pasim volt :)

30N

2014. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja , velem is ez van kb, csak még magas sem vagyok xD , amugy meg csak az ízlésedtől függ, ha kicsit alább adod a szintet lányok terén akkor tuti találsz valakit ;)
2014. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha belül agyuilag is rendes vagy
2014. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hiába adom alább a szintet,sok mindennel szemben elfogadóak a csajok,pl.ha alacsony vagy,túlsúlyos vagy sovány,ótvar stílusod van,de egyet nem tudnak elviselni,ha igazán ronda vagy!
2014. ápr. 20. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:

gazdagodj meg és olyan csajod lesz amilyet csak akarsz

ha sok a pénzed nem tudsz ronda lenni a nőknek

2014. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi lesz majd barátnőd, de a füleidet miért nem müteted meg, meg amit lehet, ha ennyire zavar. Kis plasztikai mütét nem olyan örült sokba kerül, ha ez kell az önbizalmadhoz csináltasd meg, a bőrhibákat is lézeres kezeléssel jól eltüntetik.
2014. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Remélem nem az én jövőm ez a kérdés..én 18 vagyok de minden egyezik.

Magasság,izom,ronda arc:S

18/F

2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem minden csaj "arcközpontú". Én őszintén szólva képtelen vagyok csak a külsőt nézni, mert aki jól néz ki, az nagy valószínűséggel el van szállva magától, vagy minden idejét a kocsmában tölti.

Nézd, én sem vagyok szép, annak ellenére, hogy igyekszem minél többet sportolni, nem vagyok vékony- egyszerűen genetikailag ilyen vagyok. De most keseregjek ezen? Abból, ahogy írtál, egyértelműen lejön, hogy utálod a küldődet... Talán ezzel van a baj. Ne érts félre, de kinek kellene olyan fiú, aki ennyire nem biztos magában, és arról nyafog, hogy hogy néz ki?

Amennyiben a lányoktól te sem várod el, hogy tökéletesen nézzenek ki, ők sem fogják tőled. Oké, vannak olyanok, akik igen, de velük nem érdemes foglalkozni, majd rájönnek később.

Hidd el, egy normális lánynak többet ér az, hogyha egy fiú kinyitja előtte az ajtót, előre engedi, figyelmes, kedves és szívből szereti, mint hogyha szép az arca. Legalábbis én így gondolokodom.

2014. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is karikás a szemem, de nagyon durván. De van akinek tetszik :)

Ne add fel :)

2014. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok, csak 27 éves, kopaszodó.


Ha tar lenne teljesen a fejem olyan búrám lenne mint Rákosi Mátyásnak (de dagi nem vagyok).

2014. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!