Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a fiúknak ne csak egyéjszakás kalandra keljek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, gimnáziumba járok. Nem értem miért van az, hogy egy pasi se gondol rám komolyan, nem vagyok buta lány, van hunorérzékem, megbízható vagyok, de valahogy mégse jön össze semmi. Eddig 5 fiúnál próbálkoztam és egyik se jött össze. Mi baj lehet velem?

Gondoltam arra hogy talàn a kinézetemmel van a probléma. Nem tudom ... elmondások alapján nincs semmi gond a külsőmmel.

Sajnos a semmi visszajelzés miatt az önbizalmam elfogyott és már iszonyatosan is félek a csalódástól.



2014. ápr. 21. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet épp ez a baj, hogy valaki arra gondol te úgy is bárkit megkaphatsz. Lehet kicsit lejjebb kéne adni a mércét külsőségek terén.
2014. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Eddig 5 fiúnál próbálkoztam"

szerintem hagyj egy kis teret nekik is, ne te próbálkozz.

2014. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor rosszul fogalmaztam, nem én voltam a kezdeményező ,én csak nem szerettem volna a szexben kimerül a dolog.
2014. ápr. 21. 07:12
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiúk azt a lányt nem veszik komolyan, aki kezdeményez. Várd meg, amíg a fiú kezdi a kapcsolatot. Ha egy ideig szingli vagy, az nem olyan nagy probléma. De ha egy éjszaka után már lefekszel valamelyikkel, akkor a többi is tudja, hogy könnyen kapható vagy.
2014. ápr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor szerintem lassíts, és beszélgessetek többet.

#2

2014. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De le is feküdtél valamelyikkel vagy csak próbálkoztak?
2014. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyél alkalmas komoly kapcsolatra is, vagy ne csak azokat a fiúkat vedd észre, akiknek csak szexre kell egy lány!
2014. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet, lehet túl ribisen öltözködsz.
2014. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Edes vagy. :-D Priviben beszélgessunk. Gyere Mano. :-)
2014. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem öltözködöm és nem is viselkedem ribisen. Egy átlagos lány vagyok aki a tanulással és a hobbijával(=tánc) tölti a szabadidejét.

Egyikkel sem feküdtem le, még szűz vagyok.

2014. ápr. 21. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!