Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért teljesen normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért teljesen normális ha egy férfi eltart egy nőt, de fordított esetben meg mindenki rémüldözik?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi eltart egy nőt, hogy mondjuk annak nem kell dolgoznia, vagy valami jelképes munkát csak, az teljesen normális, akkor ő egy igazi férfi, biztonságot ad, meg minden, a nő pedig kibontakoztathatja magát, nem kell egy munkahelyen tönkretennie magát stb. Ha egy férfi kitartott akkor meg elmondják mindennek, hogy életképtelen, meg szánalmas meg minden. Hogy is van ez? Ha egyenjogúság van miért más a megítélése a két dolognak?
2014. ápr. 21. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyik se normális, én magamnak akarom megkeresni a kenyeremet
2014. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyenjogúság már van. Egyenrangúság még nincs. Amúgy pedig az anyaszerepet sohasem tudja teljes mértékben átvenni egy férfi. Már csak biológiai okokból sem.
2014. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
52%

még nincs egyenrangúság az még hosszú folyamat és sosem lesz igazán egyenrangúság csak kisebb körökben (pl család, amire jelenleg is akad példa)


ne is akarjunk egyenrangúak lenni. két különböző világ, két különböző nem, különböző adottságokkal ugyanabban a társadalomban.

miféle egyenrangúságról beszélünk?..

2014. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Mert ha egy nőnek a pasiban csak a pénze kell, akkor az elfogadott, míg ha egy pasi nézné ugyanezt, akkor ő lenne a világ szégyene.
2014. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

kezdem azzal hogy lany vagyok es nem azert velekedek igy mert el szeretnem tartatni magamat...nagyon jol meg elek ferfi tamogatasa nelkul is

de

van ami a ferfi dolga

lehet hogy maradi vagyok. de szerintem egy ferfi dolga eltartani a csaladjat. sajnos ez manapsag nem megy konnyen. szukseg van a no fizetesere is.

de nem szabad elfeledkezni arrol hogy vannak dolgok amikben nem lehetunk egyenlok. es nem is kell hogy azok legyunk. egy ferfi legyen ferfi. en elvarnam hogy dolgozzon a parom, sosem lennek olyannal aki el tudja viselni hogy en tartom el ot

2014. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Egyik példa sem túl egészséges v normális sztem
2014. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#5: Oké, de akkor meg a nő is legyen nő. Csinálja meg a női dolgokat és ne ugasson, hogy a nők egyenlőbbek. Emellett a sok feminista baromság mellett, ami most megy már a férfi csak másodrendű állampolgár, és nem mer férfi lenni, mert rögtön leveszik a feministák a fejét.
2014. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

7# teljesen igazad van

szerintem egy no dolga az otthon megteremtese

egy no legyen no

de ha randira megyek ne hagyja a srac hogy kifizesem a sajat reszem

es en ha egyutt fogunk elni nem fogom elvarni hogy viragot locsoljon vagy ablakot pucoljon

2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!