Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális is hogy így gondolom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális is hogy így gondolom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves lány vagyok nem volt barátom. Néha nagyon zavar ez és nagyon vágyok párkapcsolatra de két bnőmnekis lett pasija és állandóan van vmi szenvedésük, pl . az egyiknél úgy néz ki hogy megcsalja a pasija és ezen depiznek és problémáznak. És rájöttem hogy sokkal jobban élvezem így az életem(meg néhány bnőmis szingli ők is így gondolják). És egyszerűen jó felhőtlenül flörtölgetni, bulizni élvezni az életet és nem ilyentől szenvedni. Vágyok arra hogy legyen vki, de ugyanakkor ha egy randi elé kerül a sor akk megtorpanok, és nem akaork tovább egyrészt nehezen szeretek meg vkit, nehezen tetszik vki(de nem csak külsőség személyiség miatt), és félek hogy elvesztem ezt a "szingli szabadságom" és kötődnem kell valakihez, és leleszek korlátozva. Pl. most megimsertem egy srácot egy baráti társaságból annyira nem az esetem de látzsik hogy jólelkű és rendes és nagyon utálom magam hogy miért nem tudom ezt értékelni amikor manapság sok srác paraszt. Elhívott randizni és belementem, de már nem vagyok benne biztos. Úgy érzem hogy mégsem akarom eléggé, mert eltervezetm hogy majd nyáron pasizok, most még javítok a tanulásra koncentrálok és ink. élvezném az életem.. mit tegyek? Menjek el a talira? Egyáltalán normális ahogy gondolkodom?
2014. ápr. 21. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj, megígérted, ahogy te is írtad, jólelkű és rendes, ne vágd át. Ha jól megy, örülsz neki, ha nem, akkor pedig szépen randi végén megmondod, hogy ne haragudjon, de nem szeretnél tőle semmit.

Egyébként én is ilyen vagyok, 16 és fél éves fiú, csak nekem volt már 2 barátnőm is.

2014. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Abból baj nem lehet, ha elmész vele. :) Nekem sem volt még barátom, de ezt a szeretethiányt, hogy szükségem van valakire, a legjobb haverom pótolja c: Először ő is elhívott randizni, kétszer randiztunk. A csókig nem jutottunk el, mert mondtam, hogy nem fog menni. Teljességgel megértette, de mondta, hogy ha nem lehet több, akkor legalább barátok maradjunk. :'$ Azóta nagyon jó haveri kapcsolatban lettünk, minden héten átmegyünk egymáshoz legalább egyszer, de szinte minden nap skypeolunk :) Elmondunk egymásnak mindent, ölelgetjük, szivatjuk egymást, csak a csók és egyéb kapcsolatilag magasabb rendű dolog marad ki :) Még puszilgatni is rendszeresen szokott, van, hogy bevörösödök :D És igen, nagyon jó szabadnak lenni és ezt tényleg addig élvezd ki, amíg lehet. :) Találj egy olyan fiút, akiben keretek nélkül megbízol, és ez segíthet. :) Az is lehet, hogy egy idő után átléptek majd a barátságzónán c:
2014. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolkodsz, most kell szabadnak lenni, de ugyanakkor avval nem értek egyet, hogy egy kapcsolat lekorlátoz, mert ha szerelmes vagy ilyet biztos nem fogsz érezni! Egy jó kapcsolat boldogságot fakaszt, :) egyértelműen a gyógyír minden rosszra.
2014. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!