Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint nem normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint nem normális, ha valaki nem bírja az egyedülállóságot, azok belátják, értik a lelki hátterét is a dolognak?

Figyelt kérdés

Pl. hogy nincs kit várni és minket se vár senki. Még gondolni sincs kire.

Szerintem azért az ilyen dolgok igencsak felül tudják írni az előnyeit az egyedülállóságnak, főleg, ha nagyon sokáig tart.


2014. ápr. 21. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
+1!
2014. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én is régóta vagyok egyedül, mégsem jövök össze csak azért valakivel, hogy "várjon valaki"


Nem kellemes dolog az egyedüllét, de millió más dolog is ki tudja tölteni az ember életét, amíg nem jön valaki, akitől majd jól esik, ha "vár". Nálam sosem működött a mindegy kivel, csak legyen valaki elv. Nem tesz boldogabbá, mintha egyedül lennék.

2014. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez már lassan 18 éves tart :) F
2014. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18 éve tart*
2014. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is régóta vagyok szingli, ettől függetlenül eszem ágában sincs járni valakivel akibe nem vagyok szerelmes, és én úgy vagyok vele ha én kibírom nehogy már más ne bírja ki, nem én vagyok a világ legerősebb embere vagy ilyesmi hogy rajtam kívül mások ne legyenek rá képesek ._.
2014. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:

Nálam az a háttere h nem mástól teszem függővé a saját boldogságom és nagyon jól megvagyok egyedül.

Hazudnék, ha azt mondanám, h soha nem hiányzik mellőlem vki, de olyankor mindig emlékszem arra is, h mennyire tud fájni, mikor vége...

Úh nem görcsölök. Majd jön a következő amikor újra készen állok rá és jönnie kell.

2014. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Addig ne járjon a Szátok míg nem volt senkitek...
2014. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt róla szó sehol, hogy bárkivel összeáll az ember, csak hogy ne legyen egyedül. De attól még rossz érzés, nem?
2014. ápr. 21. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta tart, mégsem érzem azt, hogy csak ezért össze kellene jönnöm bárkivel is. Nem érzek kényszert erre, és nem tudom megérteni a társfüggőket. DE ők sem értenek meg engem, szóval ez patthelyzet.
2014. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Moszuke ***** válasza:

ha az embernek volt párja utána rákap a jóra és ha szétmennek akkor hajlamos lesz gyorsan belemenekülni a magány elől valami hulladék pótkapcsolatba.

szerintem az emberek inkább ezt ítélik el.


igen ha van párod az baromi jó érzés.. és ha nincs akkor az egy marha szar... de ne ez motiváljon a párkeresésben.

ne azért keress párt csak, hogy legyen valaki aki kitölti az unalmas életed.

2014. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!