Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy barátnőm, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm, ha csak azért kell, hogy megnyugtassam magam, nem vagyok csúnya és lehetek én is vonzó valaki számára?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha csak ennyit akarsz akkor rakj ide képet a csajok meg véleményeznek.
2014. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy valódi szituáció más,mint kép alapján véleményezés.
2014. ápr. 21. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
De a kép is elég külsőd megítéléséhez. Vagy külső+belsőre vagy kíváncsi? Hogy úgy összességében vonzó vagy-e?
2014. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jó lenne, nem kellene feltétlen barátnő, nekem egy randi is elég lenne, de mivel annyira ocsmány vagyok, így még erre sincs semmi esélyem.
2014. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2:

összességen érdekelne igazán,de először úgyis a külsejét látják meg az embernek a lányok és az alapján 99,9%-os pontossággal el is dől a kis agyukban,hogy lehet-e esélyed náluk vagy sem.ha utóbbi a helyzet,semmit nem érsz a belsőddel.

2014. ápr. 21. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Önámítás. Próbáld ki, talán nálad bejön...
2014. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!