Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megcsalt, kiadtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, kiadtam az útját. De az ezzel járó lelki megalázottságon hogy lehet túl lenni?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, az előttem lévő párjait is mind megcsalta, mint utólag kiderült. Hogy lehet ezen túllépni? Úgy érzem, sosem fogok merni senkit közel engedni magamhoz többé.

22L


2014. ápr. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne légy elkeseredve. Természetesen 2 évet nem lehet egyik napról a másikra elfelejteni. Gyászold el esz a kapcsolatot. De utána fel a fejjel. Hidd el nem minden férfi ilyen aljas minta volt párod.
2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 J0keer ***** válasza:
92%
az elsőnek igaza van
2014. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van de... lehet megbánta már annyira és talán egy második esélyt megérhet a dolog hiszen tudja már,h milyen nélküled és gondolom legalább ennyire kivan ő is... csak azért gondolom mert énis ilyen vagyok mint ő...
2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megbánta, erre abból következtetek, hogy eddig MINDEN párját megcsalta!
2014. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
91%
tudom, könnyű leírni, de próbálj másra koncenrtálni. Pakold el, ha voltak a közös cuccaitokat, MINDENT. Biztos h próbálkozni fog, h visszakaphasson. Légy erős, és ne hagyd magad, mert aki egyszer megtette, többször is megfogja, főleg amit a múltjáról írtál... :S
2014. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy visszafogadja-e. Hanem, hogy sérült az önérzete, ami nem csoda.

Kedves én amikor ilyen cipőben voltam, hetekig ezen rágódtam, aztán amikor lefoglaltam magam hirtelen megfeledkeztem róla, és két hónap múlva amikor írt, hogy kellek neki és csak engem szeret örökkön örökké, csak mosolyogtam mekkora lúzer, hatalmas kielégülés volt :). Szóval az idő, hobbi, munka, tanulás, barátok, szórakozás, hogy tudd, hogy vannak sokkal jobb dolgok az életben, mint az hogy ő hogy döntött, így meg tudod mutatni neki is magadnak is, hogy te nyertél, mert van élet nélküle is, és még milyen jó!

2014. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb túl fogod tenni magad rajta, az idő (esetleg egy új pasi) megoldja, ne aggódj.
2014. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!