Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nagyon jóképű srácok nem nagyon mernek nyitni egy lány felé 15 évesen?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mernek. Ha feléd nem nyitnak, az nem azért van, mert félnek. Szimplán nem akarnak.
2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 14 vagyok, de merek "nyitni" a lányok felé :)
2014. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert sokan mondják hogy elég szépnek számítok, és van egy nagyon helyes srác, és feltűnően kerülgetjük egymást. és lehetne valami, az látszik, de egyikünk se mer kezdeményezni.
2014. ápr. 21. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... Egyrész igaza van az 1.-nek..Másrészt meg jogos a kérdésed... Mostanába sok olyan ember van, akinek mondjuk a

sz*x az első.. Vagy hogy pontosabban ki tudjam fejezni...


Olyan emberek vannak manapság, hogy már nem lehet mit csinálni... Vannak akik ezek az emberek miatt nem nyitnak egy lány felé 15 évesen..


Mindebben TISZTELET A KIVÉTELNEK!! :)

2014. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jól nézel ki, 2-es válaszoló?
2014. ápr. 21. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is jól nézek ki, a nagyanyám szerint... Sokat ér, ha nem az mondja, aki nekünk tetszik. ;)

Kerülgetitek egymást? Én a csöveseket kerülgetem a Blahán. Ha kellesz egy srácnak, kezdeményezni fog. Pont.

2014. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!