Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el, vagy ne?

Figyelt kérdés

Volt régen egy legjobb barátnőm, és vele voltak csókok..én nem vagyok biszex, csak érdekelt, milyen egy nővel, engem nem érdekelnek a nők,sose láttam bennük semmit csak a férfiak. Lelkifurdalásom van, hogy a barátomnak nem mondtam el..félek, hogy emiatt szakít velem. Nem tudom mit tegyek.

Segítsetek! 16/L


2014. ápr. 21. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akkor volt amikor volt pasid akkor mond el a pasidnak. :) Ha meg nem akkor volt akkor teljesen felesleges elmondani :)
2014. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el. Sokkal rosszabb ha titkolod :) Ha a kapcsolatotokkal jár akkor is mond el :)
2014. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: Nem, az még jóval korábban volt, míg képbe jött volna a barátom.
2014. ápr. 21. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ebben a helyzetben volt, ö elmondta, én meg elfogadtam, nincs ebben szerintem semmi, a barátod előtt volt a dolog amúgyis, normális ember ilyenért nem szakít :D 22/F
2014. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!