Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nike Airmax-ben már lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nike Airmax-ben már lehet csajozni? Megnézik ha jó srácon van?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDD:D:DDDDDDDDDDDdddd
2014. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak emiatt senki se fog veled ismerkedni
2014. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Az a kérdés :D Nem tudom, hogy te tudsz-e benne csajozni. Nekem Tesco-s 500.-os strandpapucsban is megy... télen :D
2014. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nike Airmax-ben egy jó srác, de pereg a szájából a búza, úgy elhajtanak a búsba, mint annak a rendje.


A csajozáshoz nem anyagi/márkás dolgok kellenek.


Én pl. biciklivel is tudtam csajozni.


Nem az a lényeg, h mi van rajtad, vagy milyen kocsival vagy!

2014. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sztem meg igen is azt is nézik a csajok, hogy mennyire fontos hogy milyen cipő van rajtad...:D Egy olcsó, vagy egy jobb márkájú, vagy netán talán éppen egy Nike Air Max :D
2014. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Is is attol fugg h is nez ki a pasi... Hany eves vagy?:)
2014. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!