Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 18 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

18/L

Még nem volt semmi sem egy árva csók sem. Egy fiút sem érdekelek,és nekem sem tetszett úgy igazán senki.

Nekem nem fog összejönni soha?

Tudom,az is sokat közre játszik.hogy szégyenlös és visszahúzódó vagyok,de akkor is..

Reménytelennek tünnik az egész.



2014. ápr. 21. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!!! Nyugi!!

Én is 18 évesen csókolóztam először :)

Nem vagy elkésve.

2014. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

20 éves koromig én fiúval csak kézfogásig jutottam el. Azóta bepótoltam mindent.

21/L

2014. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:
nem gáz
2014. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, nyugi :)
2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem az, en lassan 19 vagyok, es nekem se volt alkalmam meg.


18/F

2014. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,nekem sem volt még semmi ilyesmi,hát reménytelen eléggé a helyzet valóban,én is így látom a saját helyzetem,de ez van el kell fogadni.

22/F

2014. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen csókolóztam először, de aztán mindent bepótoltam :D És most is boldog párkapcsolatban élek, szóval nyugi! Nincs veled semmi gond.


Én is reménytelennek éreztem a helyzetemet, azt gondoltam, már túl öreg vagyok, egész életemet egyedül fogom leélni egy halom macskával. És aztán a semmiből jött ez a fiú, akinek meg tudtam nyílni, aztán egyik dolog jött a másik után.


Esetleg megpróbálkozhatsz a netes ismerkedéssel. Itt levetkőzheted a gátlásaidat, és gyorsan meg lehet ismerni a másikat, a belső tulajdonságokat. Aztán ha van szimpatikus fiú, élőben is találkozhattok, és eldöntöd, mi legyen belőle. Egy próbát megér.

2014. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha valakivel el is beszélgettem, mindig messze lakott, és ha meg képet küldtem akkor meg nem írt utána vagy csak egyszer vagy ennyi.

Szóval nincs esély.

2014. ápr. 21. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ugy gondolod ird meg privatba, hogy merre laksz, beszelgethetunk.


18/F

2014. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!