Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogom elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom elfelejteni az első szerelmemet?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta szerelmes vagyok egy srácba,de sosem volt viszonzott..az utóbbi időben kavargattunk és sokszor történtek köztünk dolgok,de neki csak ARRA kellettem..mostmeg,hogy jobban megszerettem,rájött,hogy ez így nem jó és megszakított velem minden kapcsolatot és csak köszönünk egymásnak..:/ Nagyon rossz és borzasztóan vele akarok lenni mindig,de tudom,hogy túl kell rajta lépnem,de hogy felejtsem el? Milyen módszerekkel?Egyáltalán el fogom valaha? 18/L
2014. ápr. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha.. Én is így vagyok vele.. csak nekem 2.5 éve tart és nem tudom elfelejteni.. Majd találsz 1 olyan fiút akivel eltudod felejteni.. Én még nem találtam olyan lányt :( 18/F
2014. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SOHA sajnos az elsőt soha
2014. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mr. Truth ***** válasza:

Amikor végre dugsz egy jóízűt egy normális pasival ( khm khm)

Amugy meg soha

2014. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2014. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 év, 8 hónap, 14 nap, 20 óra, 12 perc, és 4 mp múlva fogod elfelejteni.
2014. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az első szerelmet mindig nehéz elfelejteni, van aki soha sem tudja igazán. Módszer igazán nincs rá. Majd találsz egy olyan fiút aki tudja veled feledtetni, hidd el. :)
2014. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!