Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az első szerelmemet?

Figyelt kérdés
Szexbarátságként indult, ő volt az első, akivel lefeküdtem és sajnos megszerettem. Tudom, meg lehet kövezni érte, de 23 éves voltam és már végre szerettem volna megtudni, milyen is a szex. Eddig mindig viszonzatlanok voltak az érzéseim. Úgy gondoltam elég biztos menni fog szerelem nélkül, de tévedtem. Párkapcsolata van, azt mondja nem jó a szex a párjával és alig van. Állítása szerint nagyon kedvel és szimpatikus lány vagyok neki... Van értelme várni Rá? Hagyjam az egészet és felejtsem el? De hogyan?

2014. jan. 19. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha vársz.
2014. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az idő begyógyít minden sebet. Előbb-utóbb. Mindig tartogat az élet meglepetéseket. :)
2014. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van értelme várni Rá? Pár hónapja tart a viszony. Kialakulhat benne mélyebb érzelem irántam? A baj, hogy ritkán tudunk találkozni. Ez biztos nehezíti...
2014. jan. 19. 11:12
 4/14 anonim ***** válasza:

23 éves ereje teljében lévő fiatal hölgy vagy, mi a lófaxért akarod magad egy koloncként kezeltetni?

ne legyél hülye :sss

keress olyan embert, aki megbecsül, és nem csak a lábad közét akarja, hanem az egész lényed.

2014. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért sajnos, hogy megszeretted ?? A pozitív érzelmeknek örülni kell. Nem kell elfelejteni. Még alakulhat a dolog.
2014. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menekülj, mert elért a végzeted.
2014. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elfelejteni soha nem fogod, de idővel nem fogsz érezni iránta semmit amit most.


Eleve nem kellett volna belemenned ebbe a viszonyba, mert látszik, hogy csak arra kellettél neki amit a másik lány nem adott meg neki.


Próbáld meg összeszedni magad, és tovább lépni.

Sportolj, nézz filmeket, menj el barátokkal ide-oda, a lényeg, hogy próbáld az agyad folyamatosan lefoglalni, hogy ne rá gondolj. Ha szeretsz írni írj, vagy olvass, a lényeg hogy foglald le magad.

2014. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dugópartnernek tart.Ha otthon nincs elég szex jöhetsz te.Szerelmes soha nem lesz beléd.Keress egy normális pasit aki szeret téged és nem csak ürítésre használ.
2014. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egykori önmagam példájából kiindulva lehet, hogy otthon is elég a szex, és te csak kellemes újdonságként kellesz neki. Ez persze egyáltalán nem zárja ki, hogy beléd szeressen, és felrúgja az eddigi kapcsolatát érted. Ezt így kívülről nehéz megítélni. Milyen pasas? Romantikus?
2014. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen romantikus. Komoly felfogású, intelligens, értelmes, okos. Azt mondja, sajnálja, hogy nem jó és alig van már szex a párjával és, hogy velem mennyire szeret lenni és nem csak azért. Várjak még Rá szerintetek hátha kialakul benne a szerelem irántam vagy hagyjam és keressek mást?
2014. jan. 20. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!