Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az amit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amit szerettek hallani?

Figyelt kérdés
Mármint amit ha olvasol vagy hallasz persze magadról, amit ha hallasz akkor nagyon felizgat, esetleg megnyugtat, és mi az amit inkább kikell hagyni a beszélgetésből. Lehet kérdés válasz akármi. A válaszokat előre is köszönöm :) 16/f

2014. ápr. 22. 11:28
 1/5 anonim válasza:
Mindenképp ha dicsérnek az nagyon jó érzés. Pl. Annyira szép a szemed, különleges vagy, más vagy mint a többi lány... Amikor ilyet hallok akarkitol mar oda vagyok h ilyet mond. Tudom fura de ilyen vagyok:) mindenképp kerüld a nagyképű stilust egy hatarig meg elmegy. Persze ezek a dolgok egyénfüggok :) 13/L
2014. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# Te nem fura vagy, csupán csak egy kislány.

Kérdező: ez mindenkinél egyénfüggő

2014. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemvagyok nagyképű és nem is szeretem a nagyképűséget szal nálam ettől nemkell félni-e senkinek, hála istennek :D
2014. ápr. 22. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha a szememet dicsérik. És mivel imádok énekelni, az is nagyon jól esik, ha a hangomra mondanak valami pozitívat. Például, hogy milyen szép. Egyébként nem csak kornyikálok, hanem azért már többen mondták, hogy nagyon jó hangom van. És azt is szívesen veszem, mikor azt mondják, hogy jó velem beszélgetni, és ami nagyon fontos, ne ítéljenek el amiatt, hogy nem eszek húst, mert erre már több példa volt. Valamint szeretem mikor az angol kiejtésemet dicsérik, ugyanis imádom az angolt, és jó a kiejtésem.

Szóval azt szeretem, amikor én is elhiszem amit mond. Mármint, ha azt mondja valaki, hogy milyen jól nézek ki, akkor azt úgy veszem, hogy "Ezt most udvariasságból vagy komolyan mondja? És általában ezt azzal nyugtázom, hogy biztos csak udvariasságból, mert nem tudom neki elhinni, mivel én nem így gondolom.

2014. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszöntem a válaszokat :D
2014. ápr. 22. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!