Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bukkake? Valakit érdekelne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukkake? Valakit érdekelne?

Figyelt kérdés

Láttam korábbi - erre irányuló - kérdéseket, ahol a kérdést kicsit félve tették fel, de a kérdező meglepetésére sok pozitív visszajelzés érkezett. Így bátorkodom én is újra feltenni a kérdést, hátha vannak, akiknek ez megmozgatja a fantáziáját, s hajlandóak is lennének a tettek mezejére lépni. Akinek ez nem tetszik, gusztustalannak tartja, stb., kérlek, ne szólj hozzá, mert a kérdés olyanoknak szól, akiket érdekel ez a téma. Előre is köszönöm a válaszokat.


Nemet s életkort add meg, légy oly nedves!


F33



2014. ápr. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok:D
2014. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak férfiakat akarsz beszervezni menni fog könnyen :) de még ennyire undorító nőt is két perc alatt lehet találni.
2014. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2


Azt sejtettem, hogy palikat könnyebben lehet találni találni. A korábbi kérdésekre adott válaszokból viszont egyenesen kitűnt, hogy igencsak vannak csajok, akiket ez izgat.

2014. ápr. 22. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
ez meg micsoda?
2014. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyes csajokat izgat, csak szerintem nem Veled!
2014. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre rá kellett keresnem... a neve hangzatos, egyébként sokan bukkakéznak otthon :DDDDDDDD
2014. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A bukkake: olyan szexuális tevékenység, melyben több férfi ejakulál egy személyre, rendszerint nőre. A bukkakéban részt vevő férfiak önkielégítést végeznek, majd az ejakuláció során a nő testére, elsősorban az arcára engedik az ondót. WikiP.
2014. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gruppenönki egynőre...
2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rá kellett keresnem, hát ha valaki nagyon elveszi az eszem, az a pasi biztos rá tudna venni, de csak ha totálisan oda vagyok a pasiért

23

2014. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!