Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek haverjaim, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek haverjaim, se barátaim, pont ma hazudnom kellett egy szegény csajnak is, a magánéletemről, hogy ne rontsam le az addigi kialakult képet rólam, nagyon gáz nem?

Figyelt kérdés
Gondolom azért jött oda mert szimpatikusnak és nagy menőnek gondolt, közbe csak annyi hogy a magány ellenére, követem a divatot, drága ruháim vannak, szóval senki nem mondaná meg hogy itthon ülök... :(
2014. ápr. 22. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Két utat látok előtted: Vagy őszintén elmondod neki az igazat vagy pedig elmész haverkodni és bulizni.
2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező hogy haverjaid meg barátaid legyenek. Persze furcsa hogy senki nyilván valamilyen szinten te is tehetsz róla (ne vedd támadásnak). Nem azért akar tőled valamit mert a haverjaid középpontjában vagy hanem mert valamiért megtetszettél neki. Szóval csak ügyesen és hajrá.

24/F

2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt már elrontottad.. az elején hazugsággal indítani nem a legjobb
2014. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld azt, hogy elkezdesz először haverokat szerezni, és akkor ha lesznek, majd eleve sokkal jobbnak fogod érezni az életed, sokkal stabilabbnak :) és utána már nem keveredsz ilyen gáz helyzetekben sem.

De ezt a csajt valszeg szerintem is buktad :/

2014. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég furcsa, hogy nincsenek barátaid... Ismerkedj, jöjj össze régebbi osztálytársakkal, velük könnyebben menne a barátkozás. Viszont nem tudom, utcán hogyan lehetne barátot szerezni? :D Erre kíváncsi lennék, valaki írja már le, legyenszíves :)
2014. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja persze mert az csak azon múlik hogy akarsz-e haverokat vagy sem...én lassan 20 leszek és már kezdem úgy érezni hogy nem is lesz olyan barátom,akire lehet számítani,nem beszél ki,nem ugat le stb

mondd meg az igazat és kész,úgyse fogsz tudni kialakítani új életet egy hét alatt

2014. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam az első munkahelyemen, ott sincs senki akivel érdemes lenne barátkozni..
2014. ápr. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!