Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tesztek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tesztek ebben az esetben? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

A szituáció:

2-3 hónapja ismerkedsz egy Nővel. Tudod, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne veled, és azt mondod, hogy Te is arra vágysz. Ritkán találkoztok, mert szinte állandóan dolgozol. Egy idő után már nem vagy biztos abban, hogy ezzel a Nővel párkapcsolatot szeretnél (hogy ennek mi az oka, azt én mint Nő, nem tudom, csak mondjuk Te).


Ebben a helyzetben, tehát ha tuti biztos, hogy NEM akarsz vele járni, akkor mit teszel?? -->


1) Megszakítod vele a kapcsolatot, nem keresed, nem írsz neki, nem hívod, nem találkozol vele.


2) Mivel azért bírod őt, továbbra is keresed, 2-3 naponta felhívod 1 óra hosszára, 1-2 naponta ráírsz a neten és 2-3 hetente megbeszélsz vele egy talit, olyankor szájon puszilgatod és mindig (!) hosszan adsz pár búcsúcsókot.


3) Nem szakítasz meg vele minden kapcsolatot, de biztosan nem keresnéd olyan sűrűn, mint a 2) pontban leírtak.


4) Saját válaszod



(Velem a 2) pontban lévőt csinálja a pasi - 30 éves - de nem tudom mit akar tőlem és kezdek belehalni a bizonytalanságba. Miért csinálja ezt ebben a szituációban? :(( )



2014. ápr. 19. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3
2014. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarok tőle semmit akkor először is tisztázom a helyzetet vele. Barátság még lehet ezek után is, ha ő is benne van.
2014. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Nekem egészségügyi problémák jöttek össze, és egy negyedik verziót csináltam. Konkrétan elértem, hogy ő ne keressen.


2-es verzióval félig értek egyet: Közölni kellett volna veled, hogy nem akar semmit, viszont emberként fontos vagy neki, viszont akkor nincs szájrapuszi, se búcsúcsók, max. ölelés.


Hogy miért csinálja? Vagy bizonytalan, vagy csak kihasznál. Hirtelen más ötletem nincs.

2014. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettes válasz azt jelenti hogy több nője is van az illetőnek párhuzamosan.
2014. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Inkább a 3.

Lekoptatni szó nélkül parasztság, de mivel kedves emberről van szó, így tuti nem keresném olyan sűrűn és akkor leesik neki, hogy semmi komolyat nem akarok. Vagy pedig megmondanám neki szemtől-szembe, hogy sorry de nem akarok tőled semmit. Ez annak függvénye, hogy milyen a lány lelkivilága. Ha iszonyatosan törékeny, nebántsvirág, akkor így face to face ez összeroppanthatja, de mivel a nők nagy százaléka leszarja, ha kíméletlenül őszinte egy pasihoz, így nem biztos, hogy én ezt a módot választanám. Szóval 3.

2014. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

1) vagy 3)

Mogyi

2014. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 3as.
2014. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 PearlDiver ***** válasza:

1) de korrektül közölném vele hogy vége.

24f

2014. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

3#

És ebben az esetben meglehetne valahogy állapítani, vagy lenne valami jele annak, hogy csak kihasznál vagy bizonytalan? Mert ha az utóbbi, azon még segíthetnék, de ha kihasznál, akkor csak nekem lesz rossz. :(


4#

Már én is gondoltam, hogy van neki még valaki, de aztán valamiért kizártam.. úgy érzem, nincsen.. persze nem tudhatom biztosan, csak megérzés.


5#

Akkor végülis jól gondolom, hogy a 2) pontban leírtak ténylegesen SŰRŰ keresésnek számítanak?


6#

Mivel nem választottad a 2) pontot, az az jelenti, hogy ha azt választottad volna, akkor akarnál többet a lánytól?

2014. ápr. 19. 13:38
 10/18 A kérdező kommentje:

A 2) pontot nem nagyon írjátok, akkor lehet, hogy mégis akar még velem párkapcsolatot?


Mondjuk fura, mert nem mindig viselkedik úgy... de sokszor meg igen. Ez most akkor mit jelenthet? :(

2014. ápr. 19. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!