Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elégszik meg sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elégszik meg sok férfi egy könnyű nővel? Nincs szüksége másra csak a szexre?

Figyelt kérdés
Abban az esetben amikor egy r*banc ajánlkozik fel egy hapsinak akkor azt mondom oké, mert a hapsi okos és ha van ez a lehetőség miért ne. Viszont amikor a pasi fizet egy hivatásosért azt már nem tudom megérteni. Miért elégszenek meg ennyivel a pasik? Nekik nincs szükségük egy érzelmi alapú kapcsolatra?

2014. ápr. 23. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert SOKAKNAK NEM JUT.


Nagyon sokan vannak akik külső/belső hibak,időhiany stb okan nem talalnak tarsat.

2014. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

100* el lett már pofázva:

Az igényeiden kívül mit tudsz adni a pasinak, h feláldozza a szabadságát?

Mert a nők 99%-val ez a baj, h alanyi jogon elvárja, h neki ki legyen nyalva a segge, aztán mikor szex után lelép a pasi akkor meg megy a hiszti.

2014. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nézd így a kérdést! sok férfinak ,szüksége van érzelmi kapcsolatra de mégis ku*rvákat( hogy milyet az lényegtelen) választanak...mert olyan sza*r a felhozatal ha belső értékeket nézzük ,hogy ez a logikus :D
2014. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annál többet nem várok el, hogy feláldozzon mint amit én feláldozok. Azt hogy rögtön leléphet szex után azt tényleg csak egy hivatásosnál teheti meg ebben igazad van!!
2014. ápr. 23. 19:50
 5/17 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező minimum atlagos lany ami azt jelenti hogy akkor vannak udvarlói amikor akar ezért fogalma sincs milyen nehézségekkel küszködik partalálás terén egy épphogy atlagos külsejű,vagy csendesebb pasi..
2014. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van szükségünk érzelmi alapú kapcsolatra. És azért akit igazán szeretünk azért mindenünket képesek vagyunk feláldozni. Erre a csaj gondol egyet és otthagy a p*csába egy másik srácért. <--- Na ezért egyszerűbb a r*bancokkal, akiket a szex után lazán otthagyhatunk. Az érzelmek bekaphatják.
2014. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy átlagos lány vagyok de nem vagyok olyan helyzetben, hogy válogatni tudok a pasik között. Szóval tudom milyen küzdelmekkel jár ez a helyzet HIDD El, hogy tudom!
2014. ápr. 23. 19:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg a külsőm átlag alatti de most nem rólam van szó. A r...ancok miatt a rendes lányok nem találnak párt (nem magamra gondolok első sorban), mert minden lányt/nőt egy kalap alá vesztek! És ahelyett, hogy egy rendes becsületes lányt keresnétek beéritek kevesebbel!
2014. ápr. 23. 19:57
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerinted mégis ki a franc jarna rbancokhoz ha lehetne nője?!

Ki az aki a 35-dik visszautasítas utan optimista mosollyal keresi a következőt?

2014. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha megérné normális lányokkal járni, akkor azt látnád, h a ribikkel senki nem foglalkozik.

De mivel ez nem így van...ezt csak saját magatoknak köszönhetitek!:)

2014. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!