Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet, ha az edzésbe, sportba menekülök az elôl, hogy nem lehet soha barátnôm?

Figyelt kérdés
Magas vagyok,vékony és rusnya,fél éve eldöntöttem,hogy a tanulás és versírás helyett az edzésbe menekülök.Addig csinálom,amíg már nem kapok levegôt vagy ordítok a fájdalomtól.Egy hete olyan sokat futottam,hogy összeestem.Sokkal jobb ez,mint a pia,mert csak az tudja feledtetni velem a bánatot.
2014. ápr. 23. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira jó ötlet, hogy legalább a májad még meg lesz 30 éves korodra. Meg ki tudja, lehet a kisportoltság meghozza a sikert :)
2014. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
üdv a sportolók között!
2014. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább gyúrjál haver, a futástól nem leszel izmosabb.
2014. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noydra ***** válasza:
Nos, ahogy gondolod...
2014. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mutass egy képet légyszíves!!!
2014. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 viktorvarga ***** válasza:
de akkor legalább gyúrjál.akkor 2 legyet ütsz egy csapásra..
2014. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
magas vagy és vékony, de annyit futsz, hogy összeesel?! szerintem ezt hívják természetes kiválasztódásnak...
2014. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szergej55 ***** válasza:
Nőt nem kell akarni. Majd jön, görcsölni meg körülbelül kvára értelmetlen és káros. Ráadásul még hatástalan is. Ettől függetlenül nyomjad, bajod nem lesz némi mozgolódástól.
2014. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"Egy hete olyan sokat futottam,hogy összeestem." Ilyet többet ne csinálj, ezzel ártasz a legtöbbet.
2014. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ötlet. Bár a nő utáni hiányérzetet csak részben fogja feledtetni, vagy inkább elnyomni. Ettől függetlenül mégis sokkal jobban fogod érezni magad az edzések után.

Én is hasonló utat választottam, mert máshogyan nem bírnám ki.

2014. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!