Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet, ha az edzésbe, sportba menekülök az elôl, hogy nem lehet soha barátnôm?

Figyelt kérdés
Magas vagyok,vékony és rusnya,fél éve eldöntöttem,hogy a tanulás és versírás helyett az edzésbe menekülök.Addig csinálom,amíg már nem kapok levegôt vagy ordítok a fájdalomtól.Egy hete olyan sokat futottam,hogy összeestem.Sokkal jobb ez,mint a pia,mert csak az tudja feledtetni velem a bánatot.
2014. ápr. 23. 22:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
"gyúrok" is,csak mellette futok
2014. ápr. 23. 22:46
 12/15 Jettenuator ***** válasza:
Természetes szelekció.
2014. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A futás nagyon jó stresszoldó, én is ezt alkalmazom, csak én lány vagyok.
2014. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 viktorvarga ***** válasza:
na a 13 as máris adja a jeleket:)irjál rá...elmentek eggyütt futni.megisvan oldva a probléma.
2014. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Isten ments, hogy egy ektomorf alkatú srác elkezdjen gyúrás mellett futkározni. Tessék szépen edzeni, hetente 5 alkalommal, minden nap más izomcsoportot, mellette meg sokat kajálj. Ha mellette futsz, azzal csak hátráltatod az izomfejlődésedet.
2014. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!