Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, azt mondjátok sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azt mondjátok sokan hogy nem kell hogy a pasinak kockás hasa legyen, csak lapos legyen, mért nem szeretitek a kockásat annyira?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 15:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Van csaj, aki NEM szereti a kockás hasat?! :O Úristen...

Nem mondom, h kötelező "elem" egy pasin, de hát ki ne szeretné? Az olyan szexi ;) Nekem nagyon tetszik, de ne legyen a pasi sza.rrá gyúrva, mert az már pocsék...

2009. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%
Szép a kockás has, de az én barátomnak van egy kis pocija-->olyaaan kénylemes:) nem cserélném le kockásra. Ő is kérdezte hogy kezdjen e rá gyúrni, de mondtam hogy maradjon csak, olyan jó róla eltévézgetni esténként:)
2009. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ehh, mint testépítő szeretnék felvilágosítani jónéhány leányzót!

A kockahas nem attól függ, hogy ki mennyire "izmos", hanem attól, hogy ki mennyire sovány, ugyanis a kockák csak akkor kezdenek el látszani ha a férfi testzsírszázaléka 8% alá megy! A zsírpárnák alatt ugyanis mindenkinek "kockás" a hasa!

Minél alacsonyabb a testzsírszázalékod és annál élesebben látszanak a kockák, mert annál vékonyabb a bőröd.

Az, hogy kinek, milyen könnyen jön ez össze, elsősorban az öröklött testalkattól függ!

Az én alkatom például olyan, hogy igen hatékonyan tudom növelni az izomtömegem, viszont nem vagyok szálkás alkat, így csak irdatlan munka árán tudom elérni, hogy látszódjanak a "kockák" és sajnos fenntartani is nehezen tudom ezt az állapotot!

23/F

2009. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 kolosszus22 ***** válasza:

Még előző vagyok, magyarán az egésznek ez lett volna a lényege: Attól, hogy valaki elmegy gyúrni és izmosodik, attól a hasa nem lesz kockás, sőt ha növekszik az izomtömege akkor egy pici zsírt fel is fog szedni még pluszba, tehát még annyira sem fognak látszani a kockák!

Ahhoz bizony fogyni kell a zsírrétegből! Egyszerre izomtömeget növelni és szálkásodni ugyanis lehetetlen!

2009. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én szerettem a kockás hasat mert az szexi de az is elég ha lapos. De ha szeret a lány akkor az sem érdekli ha hájas vagy
2009. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!