Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy szeret, mennyire hihetek neki, hogy tényleg így van?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már beszélünk interneten, de még nem találkoztunk. Még sosem mondta ezt, csak néha azt, hogy hiányzom neki, ha pár napig nem beszélünk. Sosem ír ilyen "érzelgős", nyálas dolgokat, ezért is lepett meg, hogy kiakadtam rá egy kicsit, majd ő ezt írta nekem. Ezt ma délután írta, azóta nem is írtam neki vissza, csak annyit, hogy hogy szerethetne, ha még nem is találkoztunk. Ez nagyon bunkó volt tőlem? Még sosem volt barátom, azt sem tudom, hogy hogyan viselkedjek egy kapcsolatban. Nem válaszolt azóta semmit, szerintetek most haragszik rám? Én is érzek iránta valamit, nem szeretném sosem elveszíteni. Írjak neki valamit ezzel kapcsolatban, vagy várjak, hogy ő írjon?? 18/l 22/f
2014. ápr. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak fellángolás. Nem lehetsz szerelmes egy vad idegen emberbe. :/
2014. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne azt hidd el,amit mondd,hanem amit kimutat..:)

Volt barátom mindennap elmondta,hogy mennyire imád és én vagyok a mindene..másnap lapátra küldött.:) Ennyit a nagy szavakról

2014. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es jól mondja.

A tettek a meghatározók. A szavak csak szavak.

2014. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy szeretnél találkozni vele:) aztán ha találkoztok majd kiderül hogy hogyan tovább...mindenesetre lehet hogy szerelmes vagy belé, de attol még ne dobd el az eszed és akkor hidd el hogy szeret ha nem csak mondja, hanem cselekszik is...mondjuk harcol érted...

Viszont ha tényleg szeret...akkor szerintem vissza fog írni neked hamarosan...ha nem akkor lehet hogy csak...Arra kellettél neki...

Am sok szerencsét!:)

2014. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy hazudik.

Kicsit megvédeném a fiút, mivel én is fiú vagyok.

Egyszerűen arról lehet szó, hogy jól esik neki, hogy válaszolgatsz neki, foglalkozol vele, és mindenfélét beleképzel, reménykedik, képzelődik rólatok. Ez jellemző a fiúkra. Ez valóban nem szerelem még, nem is lehet az, csak fellángolás, ahogy előttem írták.

Csak a fiúk így fejezik ki azt, hogy akarnak valamit, hogy fontos neki, hogy beszélj vele, hogy végletesen azt írja, hogy szeret téged.

Ne hazugságnak vagy igazságnak vedd tehát, hanem csak jó jelnek, a fiúk nyelvének azon végletes jelentéseként, hogy fontos vagy neki.


Persze, lehet, hogy tévedek és csak el akar csábítani, gonosz szándékokkal. Ez is lehetséges, nem ismerem a fiút.

2014. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!