Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratnommel 17 honapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pinguu12 kérdése:

Baratnommel 17 honapja vagyok eggyutt, eddig mindig sikerult meglepjem, de o ilyen nehez tipus nehezen mutatja ki az erzeseit, most elutazott velencebe, mire haza jon szeretnek valami meglepetest hagyni a szobajaban? De tanacstalan vagyok o 17 eves.

Figyelt kérdés

Nem szeretnek nyalas se lenni de tul egyszeru sem.2 napom van meg hatra.!

:) Akarmilyen segitseg joljonne!



2014. ápr. 24. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj egy lapra egy kedves üzenetet, hogy hiányzott, örülsz, hogy épségben hazaért, várod, hogy láthasd, stb.
2014. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahh ez nemjo.. valami eroteljesebbet kene olyat mar csinaltam hogy az utcat teletapetaztam lapokkal mikor jott es kivolt minden fara ragasztva meg autora meg falra hogy hianyzott nagyon. En sokmindent megtudok valositani csak otlet kellene
2014. ápr. 24. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Pff, hát te írtad, hogy ne legyen nyálas :D
2014. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg en sem tudom hogy mit akarok csak sok sok otletre van szuksegem :)
2014. ápr. 24. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináltass egy párnát az első közös képetekkel, és írj valami aranyosat hozzá,vagy virágot.
2014. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem talaltam sehol sem olyan vagany parnat ha meg kepet teszek ra az egy papir lesz rajta es csak disz lesz (porfogo).
2014. ápr. 24. 12:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet annal maradok akkor hogy irok valami szepet neki megy egy szal rozsa de az nem tul egyszeru? :(
2014. ápr. 24. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy milyen nagy, látványos, bonyolult dolgot kap, hanem az érzések és hogy gondoltál rá.

Pl. Nem jelent semmit sem 100 szál rózsa, ha nem igazi szerelem van mögötte, hanem csak le akar valaki nyűgözi.

És egyetlen szál rózsa is lehet a legnagyobb ajándék, ha az szívből jön.

2014. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de meg mindig nemtudom hogy mit csinaljak? olyan vagany dolgokat akarok mint a filmekben hogy meglepodjon nagyon.
2014. ápr. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!