Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van ennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van ennél a lánynál, ha én is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy biszex lány, aki nagyon tetszik, de van barátja. Régebben mondogatta, hogy kár, hogy a barátja belsőleg nem olyan, mint én, mert én vagyok az ideálja. Szépnek, különlegesnek tart, de akkor is van barátja. Tudja, hogy tetszik nekem, de nem tudom, hogy átgondolta-e már ezt. Úgy gondoltam, hogy miért várjak a vallomással, ha úgyis tetszik. Ha ő így vélekedik rólam, de van barátja, akkor mik az esélyeim? homofóbok kíméljenek=)

17L


2009. dec. 23. 18:16
1 2
 1/19 Andrewka ***** válasza:
100%

Csináljatok hármast:) Mindenki jól jár.

Viccet félretéve. Ne rondíts bele más kapcsolatába. Ha már ilyeneket mondott neked és nem lépt tovább akkor annak oka van, és ez az ok a barátja. Várj, ha szakítanak tiéd a pálya.


22/f

2009. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dehogy csinálunk hármast, nekem a lány tetszik. De nem elszedni akarom a barátjától, csak úgy éreztem, tudnia kell, hogy én mit érzek, hátha elgondolkodik rajta.
2009. dec. 23. 18:21
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, de foglalt, akkor ugyanaz a helyzet, mint heteróknál: ha már egyedül van, akkor hódíthatod kedvedre. ;)

Szerintem nem baj, jó az, ha jelzed neki, hogy kedveled, de többet képtelenség ilyenkor remélni. Nem sokan szeretnek ide-oda röppenni, párkapcsolatból párkapcsolatba; szerintem ő sem.

Hmm, bízd rá, hogy milyen a kapcsolata a barátjával, és majd ő eldönti, van-e esélyed, van-e kedve feldobni valamit, valakit csak azért, hogy veled lehessen. Azt mondod, régebben mondott ezt-azt rólad. Hát... régebben. De a jelen dönt! ;)

Mert van, aki hajlandó erre, van, aki nem és jogosan.


Heteró, meleg, bármilyen kapcsolatban így van ez, szerintem: nem lehetünk annyira erőszakosak, hogy egy működő helyzetet tönkretegyünk csakis azért, hogy mi megkaphassuk azt, ami szívünk vágya.


18/L

2009. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Na figyelj, szerintem a hármast úgy is meg lehet oldani, hogyha a barátja és te nem foglalkoztok egymással, mindketten csak a lánnyal. A barátjával úgy körvonalazva mi a gond?


A vallomással elrontanád a még most meglévő kapcsolatotokat. Ha szereti a barátját, utána már csak úgy bírna tekinteni rád, mint egy valaki másik emberre, ak szerelmes belé, ami viszont nem kölcsönös, így már olyan baráti kapcsolat sem állhatna fent köztetek, mint ami most van. Ha annyira tetszik, várj vele, amíg talán egyszer szétmennek a barátjával.


Aztán így majd tudnátok hármasozni valakivel (vagy videóra venni és felrakni a netre amit ketten csináltok) =)

2009. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

[18:27-es vagyok]

De mi a francnak jó ez a hármasozás?! Mindenáron. Áucs. xD Tudom, lány vagyok, biztosan ezért nem izgat, de hát... na. Nem értem. Egy lány is lehet elég vadító, nem kell kettő; és egy fiú is lehet őrjítő, nem kell kettő. :D

2009. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
erről a hármasozás témáról le lehet szállni, mert idegesítő. nem fogok semmit csinálni senkivel hármasban, mert nem vonz a dolog, sőt taszít.
2009. dec. 23. 18:35
 7/19 anonim ***** válasza:

A 28-as vagyok. Egyszer mindent ki kell próbálni. Én csak azt az oldalt képviselem, amelyik ezt mondja, és tudja, hogy milyen jó a hármas :D

Amúgy nem kell komolyan venni az előző válaszom végét, tudom én is, hogy két lezbi csaj magától is elvan az ágyban, nem kell hozzá fiú (persze ha vibrátor az kell, annyi erővel már egy fiú is lehetne a vibri helyett :P )


Ja és a fiúk érdekeit képviselem, hiszen mi az már, hogy két csaj egyedül van egymással, és kihagynak ebből a csodából egy fiút?

2009. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, arra sem gondoltál még, hogy két másik lánnyal csináld egyszerre?
2009. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem. nekem ez az egy lány tetszik már régóta és nincs kedvem máson gondolkodni, meg egyébként sem.
2009. dec. 23. 18:37
 10/19 Andrewka ***** válasza:

Idióták vagytok!

Ott volt h viccet félrevéte.

Legalább olvasnátok el mire reagáltok hülyeséget.

2009. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!