Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi lányok, ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok, ti hány évesen láttátok be magatoknak, hogy a lányokat szeretitek? És a környezeteteknek mikor mondtátok el, ők hogy fogadták?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, nem igazán tudom, hogy pontosan mit akarok. Tavaly a legjobb barátnőm elkezdett flörtölni, megujjaztuk egymást, nyalakodtunk is, élveztem, de mégse tudom, hogy tényleg leszbi lennék-e, mert a fiúk jönnek be úgy igazán.

2014. ápr. 24. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
82
2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biszexualitásról hallottál már?
2014. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

0, Akkor valszeg biszex vagy (az nem feltétlen jelenti azt h mind2 nemhez ugyanannyira vonzódsz).


1, Mindig is megvoltak a "tünetek", egyre erősödtek, 14 évesen belezúgtam egy lányba, de csak 18 évesen vallottam be magamnak. Addig csak az "áh dehogy... ez csak kíváncsiság" fázisban voltam.


2, Fokozatosan tartott a "comming out", a mai napig nem ért véget.


3, Vegyes fogadtatásban volt részem :) De akik a legfontosabbak, ők hálistennek nem tagadtak ki, még ha nem is mindenki örül neki.


+1, Ne stresszelj! Csináld azt ami jólesik, a többi meg kialakul. És a legfontosabb, amíg nem vagy biztos magadban, felejtsd el a címkéket! Nem kell sem a homo, sem a bi, sem a heteró! Csak légy önmagad, és tedd azt amit élvezel!

2014. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát előző után már nincs is szükség újabb kommentre.:) hallgass rá!
2014. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3-as hozzászóló tökéletesen elmondta. :)
2014. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is folyamatosan voltak jelek, de bennem csak 22 évesen tudatosult teljesen
2014. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

"megujjaztuk egymást, nyalakodtunk is, élveztem"


Ebből látszik hogy Te divatleszbi vagy! Ez jött a polgárpukkasztó médiából, akkor azt gondolod, hogy majd ettől leszel nagylány.


Aki tényleg szeret valakit, azzal általában nem nyalakodni szokott.

2014. máj. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!