Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lány fogszabályzóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lány fogszabályzóval?

Figyelt kérdés

Kezdenek érdekelni a fiúk, és hamarosan fogszabályzóm lesz. Van is egy srác, akivel már van valami, de félek hogy elüldözöm ha egy kisebb drótkerítés van a számban. Szerintem abszolút nem állna jól... :( Fiúk, nektek bejönnek a fogszabályzós lányok?

És még valami. Fogszabályzós csók. Csókolóztatok már fogszabályzós lánnyal? Nem tudom, milyen lehet, de nem hiszem hogy kellemes..



2014. ápr. 25. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha nem áll a legjobban, akkor mi van? Legalább igényes vagy, nem lesznek össze-vissza fogaid.A kérdés másik felére meg passz:D
2014. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog a drótkerítés, az biztos.

De egy pasit nem fog csak ez eltaszítani tőled.

Ha mégis, akkor nem párnak való. Hiszen mi lesz, ha épp megjön és hisztizel neki. Vagy millió más élethelyzet, amikor el kell nyelni a dolgokat a szerelem érdekében...

Szóval nem kell aggódni.

2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hali:D ne félj nekem is van, a barátnőmnek is;) semmi extra, igen bejönnek. A csókról annyit, hogy egy picit nyálasabb:"D de így is isteni:)
2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem utasítom el a további véleményeket ;D
2014. ápr. 25. 20:52
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ugyan ez van velem is... csak nekem jövő hónapban lesz fenn a fogszabályzóm... Érdekel h nálad h végződött és sokat jelentene ha privibe megírnád...
2015. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!