Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőmmel, életemmel?

Figyelt kérdés

Igazából csak épp kiéltem magam, ezért rengeteg lánnyal találkoztam, aztán az egyiknek valahogy hirtelen kellettem is. Volt még 1-2 nagyon aranyos lány, de valamiért végül hagytam magam és a barátnőmet választottam. Nem tudom mi ütött belém. (akkor még azt hittem nem az lesz, ami most)


Kezdjük ott, hogy nem nagyon voltam náluk, kb a második héten derült ki, hogy borzalmas körülmények között élnek és lelkileg el van nyomva, viszont iszonyatos hálát éreztem a szemeiben és minden kalandban velem volt. Ez megfogott.


Megváltoztattam az életét. Csináltam belőle egy átlagos, normális lányt és ez az átlagos normális lány most megpróbál irányítani, elkezdett szemétkedni velem és rákényszerít, hogy a szar mocsok környezetét én varázsoljam szebbé, csak mert miatta kidobtak otthonról.


Döntenem kellene, csak a családomhoz már nem mehetek vissza. Új lányokkal sem tudok így megismerkedni, egy fix hely kellene ami teljesen saját.


Szeretnék másokat is megismerni, valamiért ezt a barátnőm nem hajlandó elfogadni és inkább benne marad egy szar helyzetben ami csak egyre rosszabb lesz.


2014. ápr. 25. 10:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként arra emlékszem vissza, hogy az ismerkedős fázisban hihetetlenül sok kedvességet és odaadást kaptam egy csomó lánytól, most pedig nem csak hogy meg szakadt velük a kapcsolatom. (volt aki le is tiltott fb-n) de már a barátnőmtől se mindig kapom meg ezt. Hiányzik. Szar helyzetben voltam, de ez életben tartott... most meg valami történt és megint vegetálok.
2014. ápr. 25. 10:52
 2/7 anonim ***** válasza:
mi az h nem mehetsz vissza a családodhoz?
2014. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát kicsit túlzásba esett a rokon akivel együtt éltem és büntetőeljárást akart csinálni egy családi vitából, csak hogy neki lehessen igaza. Na a dolog a bíróságig ment, majd ki lettem utasítva. Ez már folyt amikor a barátnőmet megismertem... kicsit bolond a rokon és befolyásolható is.
2014. ápr. 25. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Jól átvágtak. A csaj meg egy hálátln kutya.

Én kihúztam eddig 2 csajt a depresszióból, mint a kettő elején hálás volt, aztán jött ez az irányítani akarlak dolog a részükről, pont az, mint amit te mesélsz.

Aztán elkezdtem szemétkedni vele, és letiltott mindenhonnét.

Mondjuk messze lakott, csak 1x találkoztunk, de belátom, hogy jó lány volt...csak letért az útról. Most nemrég beszéltem vele Viberen, és beszéltünk pár ondatot, annyira hajlandó volt, és mondta mi van vele, majd azóta sem írt, ott sem.

Én sem tudok mit kezdeni, a lányok márcsak ilyenek.

Bocsi tesó, lövésem sincs. Nem mondom, hogy keress mást, mert nem biztos, hogy később nem fog hiányozni...

2014. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ilyenek.. :D
2014. ápr. 25. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A lelkibeteg csajokat kerülni kell.Remélem most megtanultad!
2014. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anyudék??


a lelkibeteg embereket meg valóban kerülni kell, ahogy az utolsó is mondja. ezért már én is megkaptam itt, h szívtelen vagyok, meg stb, nem igaz. segítek, akin tudok, de párnak nem akarok ilyen embert, mert egy pasira fel akarok nézni, nem állandóan vmi problémákat oldogatni.....

2014. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!