Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a tanáromhoz, normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a tanáromhoz, normális ez, ha párkapcsolatban él az ember?

Figyelt kérdés

Az a férfi..minden álmaimat felülmúlja...persze kedves, aranyos és természetesen nem ismerem az órai megnyílvánulásain kívül. Vonzódok egy olyan férfihoz, akivel soha semmilyen kapcsolatom nem lesz és úgy érzem, bűnös vagyok. Van párom és "a tanárom" miatt nem úgy érzek, ahogy kellene.

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2014. ápr. 25. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismered, ergo csak a külső alapján ítélsz, ez pedig ösztönlény viselkedés.

Ember vagy, gondolkozz is...

Hogy esne neked, ha a barátod érezne így?

2014. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A hupikék törpikék gombaházakban élnek.
2014. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az érzéseiről, vágyairól nem tehet a kérdező. És egészségesnek tartom, hogy nem veszett el úgy a kapcsolatban, hogy meg is vakuljon. Ettől függetlenül kár lenne egy alapjában véve jó kapcsolatot feláldozni ezért az ismeretlen férfiért. És ne érezd magad rosszul, elmúlik majd a nagy rajongás. Még nem tettél semmi rosszat, és ha erős vagy, nem is fogsz. Csak koncentrálj a feladataidra.


Ha viszont nem jó a kapcsolatotok a barátoddal, akkor mindenképp érdemes elgondolkodni rajta, hogy máshogy kellene valamit csinálni. Ez most egy nehéz időszaknak tűnik, de ha kiálljátok, akkor még talán jobb lesz az egész.

2014. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkivel megesik, hogy 1 tanár jön be neki szóval normális. :D

Nekem is bejön egy tanár bár engem ő nem tanít (és nem is tanított). Bár ő neki lehet koppant is már mert egyszer volt vele kapcsolatba egy megszólsáom (kb. olyan szinvonalú, hogy "él tanuló lennék ha tanítana...:D") és nem tudom, hogy hallota e de pont akkor jött ki a teremből ami előtt ültünk mikor befejeztem a mondatot. :D Szóval ennél szerintem nem gázabb a helyzeted.

2014. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben! Esélytelen jól dönteni:S főleg ha nem te döntesz
2014. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!