Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy taszít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy taszít az ilyen ember? Vagy túlagyalom?

Figyelt kérdés
Az egyik szobatársam a múltkor felhozott egy lányt, és együtt voltak, igaz, a másik, akkor éppen üres szobában. Ez egy dolog, az ő magánéletük. Viszont a srácnak van barátnője, mégis fűzögeti a csajokat, volt, aki nemet mondott, de nem tudom, hányat sikerült becserkésznie. Nem tudom, büszke-e erre, de megbánást nem mutatott. Volt, hogy visszaértem óráról, ő éppen a barátnőjével beszélt telefonon, és mondta neki, hogy "szeretlek", meg "légy jó" stb. A srácnak egyébként voltak kisebb balhéi, ezeknek híre is ment, de mindent letagadott a barátnőjének, hogy ő csak szemtanú volt stb. Nekem meg azt mondta, hogy ha mindent elmondana a barátnőjének, akkor az biztosan szakítana vele, ha megtudná, hogy milyen barátja van. Nem akarok ítélkezni, nekem is vannak hibáim, rossz tulajdonságaim, és ez az ő élete, nem is akarok beleavatkozni. Viszont ezeket a dolgokat sem tudom figyelmen kívül hagyni, mert valamilyen szinten a részese lettem az egésznek. Nem igazán akarok a problémával foglalkozni, igazából annyi van bennem, hogy taszít a srác, meg az egész hozzáállása, és nem szívesen beszélek vele, max. amit nagyon muszáj. Normális, hogy mégsem hagytam figyelmen kívül ezt a dolgot akkor, és egy életre megjegyeztem magamnak ezt a fajta viselkedést? Amikor ránézek a srácra, óhatatlanul is ezek a dolgok jutnak az eszembe róla, bármennyire is nem akarom. Hogy tudnék a lehető leghamarabb napirendre térni a viselkedése fölött, hogy ne ez a sunyisága jusson eszembe? Nyilván megvannak a magam dolgai, problémái, és most éppen egy lánnyal próbálok közelebbi kapcsolatot kiépíteni, szóval nem vagyok vénasszonyos kotnyeleskedő, csak nagyot csalódtam a srácban, másmilyennek gondoltam.

2013. nov. 10. 21:07
 1/5 Bino ***** válasza:
Teljesen normális, engem is taszítana, de sajnos szerintem nem tudsz mit kezdeni a sunyiságával. Van olyan, hogy ránézel egy emberre és azonnal egy adott dolog jut eszedbe és ezt nem nagyon lehet változtatni.
2013. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja.
2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bino, igazad van, nem tudok, de nem is nagyon akarok, mert ez az ő élete. Mindenesetre sajnálom szegény kislányt, ő talán nagyon szereti a srácot, és hűséges is hozzá. Mondjuk az az igazán vicces (vagy elkeserítő?) az életben, hogy az ilyen sunyi embereknek milyen könnyen összejön minden az életben, bezzeg aki tényleg komoly kapcsolatot akar, annak sokszor vért kell izzadnia, hogy legyen valami, de még akkor se biztos az eredmény. Nem értem, miért ilyen az élet.
2013. nov. 10. 21:21
 4/5 Bino ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled, Kérdező.

Szerencsétlen lányt nagyon sajnálom.

Ebben a helyzetben pont az a probléma, hogy nem is nagyon tudsz mit kezdeni, ráadásul a lánynak sem tudod elmondani, hogy mit is csinál tulajdonképpen a pasija.

Ha valaki velem csinálná ezt és rájönnék, tuti, hkgy a baseball ütőmmel térnék vissza, és önelégülten vigyorogva verném ki az összes fogát.

2013. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a lányt, de sokat gondolkodtam, hogy ha ismerném is, mennyi jogom lenne ezeket elmondani neki. Előbb-utóbb nyilván úgyis rájön. Mindössze a gerinctelenség undorít, akárhogy is nem szeretnék ítélkezni. Másrészt meg nem értem, az ilyen embernek miért van nagyobb szerencséje a nőkkel, miért ilyen lapokat oszt az élet.
2013. nov. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!