Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés

°lány

Van egy szinte legjobb fiú barátom, eddig nem tetszett mert legjobb barátként néztem rá, de most nem csak tetszik hanem több. És most nem tudom mit csináljak. Ezért tönkre tegyem a barátságunkat vagy hagyjam az egészet?



2014. ápr. 25. 20:42
 1/4 anonim válasza:

A kérdés: azt szeretnéd hogy boldogtalan legyél amiatt, hogy nem próbálkoztál nála, vagy hogy ne.

Egyébként fiú vagyok, és tudom hogy ha elhívod randira akkor 100% hogy igent fog mondani.

2014. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem aludj rá párat.

De a legfontosabb hogy próbálj vele flörtölni,nézd meg hogy reagál.Én ugyanebbe a helyzetben vagyok,flörtöltem vele,eleinte visszautasító volt,aztán láttam hogy igazából vevő rá. Innen megállapítottam,hogy van esélyem nála. Hajrá;)

2014. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd: ha összejöttök, akkor minden lesz ami eddig, csak még több is. :) Ha viszont barátok maradtok, előbb utóbb akár meg is utálhatod, azért mert rossz érzés a viszonzatlan szerelem.
2014. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek:)
2014. máj. 1. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!